in ,

Monitor dla e-sportu – ZOWIE XL2546

Wyjątkowa technologia BenQ ZOWIE - „Dynamiczna dokładność” pozwala utrzymać ostrość ruchu w grze, co zapewnia płynniejszą rozgrywkę, pozwalając graczom szybko wykrywać i trafiać cele.

ZOWIE XL2546 to najszybszy monitor dla e-Sportu z rzeczywistym odświeżaniem 240 Hz i dodatkowym wyostrzaniem obrazu Dynamic Accuracy (DynAc).

BenQ ZOWIE XL2546

Po światowej premierze podczas tegorocznego turnieju DreamHack Atlanta 2017, gdzie ZOWIE XL2546 był oficjalną platformą dla graczy BenQ wprowadza ten monitor na polski rynek. ZOWIE XL2546 to monitor pracujący z rzeczywistą (ang. native) częstotliwością odświeżania 240 Hz zapewniającą jeszcze większą płynność ruchu w grach zainstalowanych na komputerach z kartami graficznymi generującymi ponad 240 fps (klatek na sekundę) wyposażony w technologię DyAc (Dynamic Accuracy) dodatkowo zwiększającą ostrość obrazu dynamicznych scen ruchu.

Sięgając po ten monitor trzeba sprawdzić czy używany przez nas komputer i gra sprostają tym wymaganiom – generują co najmniej 240 klatek na sekundę (FPS) – tylko wtedy możliwe będzie pełne wykorzystanie jego zalet.

BenQ ZOWIE XL2546

Szybki przełącznik trybów pracy z wbudowaną pamięcią (S Switch)

Nowy przełącznik jest wyposażony w pięć przycisków, co pozwala dostosować i zapisać – w jego pamięci – ustawienia monitora np. do pracy, gry i rozrywki. Pokrętło przewijania umożliwia szybką zmianę ustawień OSD (menu ekranowe) eliminując żmudny proces regulacji ustawień monitora. Płynne przełączanie pomiędzy ustawieniami monitora – w trakcie gry – jest szybkie i proste. Zapisane w pamięci ustawienia można łatwo przenieść i wykorzystać na innym monitorze np. na treningu czy turnieju.

BenQ ZOWIE XL2546

Regulowana osłona ekranu

Ułatwia skoncentrowanie się na grze i dodatkowo eliminuje wpływ oświetlenia zewnętrznego na jakość obrazu.

20 stopniowa regulacja jaskrawości (jasności) kolorów

BenQ ZOWIE XL2546

Dostępna w menu ekranowym (OSD) pozwala na szybkie i powtarzalne ustawienie najlepszej jaskrawości (jasności) kolorów, dostosowanego do indywidualnych przyzwyczajeń i preferencji gracza.

Black eQualizer

Funkcja „rozjaśnia” cienie czyli pozwala widzieć więcej szczegółów w ciemnych partiach
np. pola walki nie powodując jednocześnie „wypalania” szczegółów w najjaśniejszych partiach obrazu. Daje to ogromną przewagę w grze.

BenQ ZOWIE XL2546

Precyzyjne ustawienie położenia ekranu z „pamięcią”

XL2546 umożliwia precyzyjną regulacje wysokości położenia ekranu – 14 poziomów wskazywanych dobrze widocznym markerem w zakresie 140 mm zapewnia powtarzalność ustawień. Regulacja pochylenia matrycy do przodu i do tyłu aż do 20°, w prawo i w lewo o 45° oraz obrót ekranu (pivot) do pozycji pionowej znakomicie ułatwiają dobór najlepszej pozycji ekranu.

BenQ ZOWIE XL2546

Dystrybutorami monitorów ZOWIE w Polsce są firmy: AB S.A., ABC Data S.A., Action S.A., ED System Polska Sp. z o.o., NTT System S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ

Epson – do 500 zł zwrotu po zakupie drukarki z systemem ITS

back to school

“Warto być otwartym na technologie” – rozmowa z dyrektorem szkoły