Nowa Dyrektor ds. Handlowych Regionu w Grenke

- Reklama -

Ewelina Kozak objęła stanowisko dyrektora ds. handlowych Regionu Dolny Śląsk i Opolskie w firmie leasingowej Grenke. Z branżą związana jest od blisko dziesięciu lat, a doświadczenie zdobywała u największych graczy na rynku.

Firma podaje, że mocną stroną Eweliny Kozak jest doskonała znajomość rynku leasingowego. Idea Leasing, CLS Sp. z o.o. czy Futuro Finance – to miejsca, w których z sukcesem kierowała zespołem sprzedaży, dbała o realizację założonych planów budżetowych i budowanie pozytywnych relacji z dostawcami i partnerami.

ewelina kozak logo minMimo już zdobytej wiedzy i ogromnego doświadczenia, praca w GRENKE będzie dla mnie nowym wyzwaniem, szczególnie ze względu na międzynarodowy zasięg Grupy – komentuje Kozak. – Widzę w tym jednak bardzo ciekawe możliwości rozwoju i już cieszę się z możliwości wymiany doświadczeń z managerami pracującymi w 31 krajach. – dodaje.

Pani Dyrektor zdobyła wykształcenie na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiada tytuł magistra ekonomii, obecnie studiuje prawo. Firma podkreśla, że jej nieprzeciętny charakter ujawniają się również w osiągnięciach pozazawodowych. Kozak jest pięciokrotną Mistrzynią Polski i dwukrotną Wicemistrzynią Europy w jeździe szybkiej na lodzie.

Wierzymy, że w sprawach handlowych pani Ewelina również będzie niedościgniona – przyznaje  Paweł Przybyszewski, dyrektor ds. handlowych Grenke – Szukałem osoby ambitnej, z dużym doświadczeniem i umiejętnością budowania relacji z dostawcami i klientami. Pani Ewelina jest takim właśnie managerem, a jej determinacja w osiąganiu celów biznesowych i życiowych są dla mnie dodatkowym atutem.

Pytana o swój styl zarządzania, Ewelina Kozak odpowiada:

Moją naczelną zasadą jest to, że nawet najbardziej śmiały plan może stać się rzeczywistością, pod warunkiem, że uda się dobrać odpowiednią strategię, zmotywować zespół i konsekwentnie realizować zadania. Jestem pewna, że ta zasada przyjmie się również w Grenke.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -