Ad image

Nowa osoba u steru SAS Polska

Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit

Hana Kvartová objęła obowiązki Country Leadera polskiego oddziału SAS. W tej roli odpowiedzialna będzie za rozwój strategii firmy, sprzedaż oprogramowania i usług oraz wsparcie klientów we wszystkich obszarach współpracy. Hana, korzystając z ogromnego doświadczenia zdobytego na szczeblu lokalnym i regionalnym, pokieruje polskim oddziałem SAS w okresie dynamicznego rozwoju firmy.

Zadania Country Leadera w Polsce będzie łączyć z rolą dyrektora regionu. Od ponad 10 lat Hana zajmuje najwyższe stanowiska kierownicze na poziomie lokalnym i regionalnym w SAS. Od stycznia 2020 roku jest Dyrektorką Regionalną SAS na Europę Centralną (Czechy, Słowacja, Węgry i Polska), a wcześniej przez blisko 7 lat była Country Leaderem na Słowacji oraz w Czechach. Posiada rozległe doświadczenie w kierowaniu zróżnicowanymi, międzynarodowymi zespołami oraz wiedzę w zakresie sprzedaży, doradztwa biznesowego, planowania strategicznego, zarządzania operacjami i komunikacji. Hana Kvartová zastąpiła Michała Pieprznego, który kierował polskim oddziałem SAS od września 2020 roku.

Polski oddział globalnego lidera w dziedzinie analityki i AI jest jedną z najdłużej istniejących firm z sektora IT w Polsce – działa nieprzerwanie od 1992 roku. Firma posiada rozległe doświadczenie w różnych sektorach rynku, które stale wykorzystuje w celu tworzenia kolejnych innowacji. Rozwiązania SAS zapewniają kompleksowe wsparcie procesów w obszarach marketingu i sprzedaży, prognozowania popytu, optymalizacji zapasów i logistyki, wykrywania nadużyć, zarządzania ryzykiem, czyli wszędzie tam, gdzie analityka umożliwia automatyzację procesów i podejmowanie natychmiastowych decyzji na masową skalę.

Hana Kvartová, pełniąc stanowisko Country Leadera, będzie prowadziła SAS Polska w okresie dynamicznego rozwoju całej firmy – w ciągu najbliższych trzech lat SAS zainwestuje miliard dolarów w rozwój zaawansowanych rozwiązań napędzanych AI, ukierunkowanych na unikalne potrzeby poszczególnych branż. Fundamentem dla rozwiązań biznesowych jest  SAS® Viya® – kompleksowa platforma analityczna cloud-native.

SOURCES:SAS Polska
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *