Nowa szefowa sprzedaży regionalnej Sharp CEE

Nowa szefowa sprzedaży regionalnej Sharp CEE

Do zespołu Sharp Electronics CEE dołączyła Sylwia Adamczyk, która objęła stanowisko Distribution Sales Manager CEE i będzie odpowiedzialna za sprzedaż oraz rozwój sieci dystrybucyjnej w 18 krajach regionu.

Sylwia Adamczyk jest absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania, gdzie studiowała informatyczne technologie zarządzania. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Canon Polska, ID Data, Grafikus Systemy Graficzne. Przez ostatnie osiem lat związana była zawodowo z firmą OKI Europe Limited, gdzie zarządzała sprzedażą i dystrybucją urządzeń w kanałach sprzedaży pośredniej oraz odpowiedzialna była za jej rozwój i wsparcie.

Sharp Sylwia Adamczyk Z dużym entuzjazmem podchodzę do nowego wyzwania zawodowego, jakim jest zarządzanie sprzedażą dystrybucyjną Sharp, współpraca z siecią partnerską w regionie CEE oraz dalszy jej rozwój. Sharp przez ostatni rok bardzo rozszerzył linie produktowe, a najciekawsze dopiero przed nami. Jestem przekonana, że w Sharp wykorzystam kompetencje i wieloletnie doświadczenie, jakie już posiadam. – powiedziała Sylwia Adamczyk, Distribution Sales Manager w Sharp Electronics CEE.

Zatrudnienie Sylwii Adamczyk jest kolejnym krokiem w realizacji nowej strategii rozwoju Sharp CEE. Kilka dni temu Sharp uruchomił oficjalnie nowy program partnerski oraz rozpoczął rekrutację Partnerów biznesowych do nowych i istniejących kanałów sprzedaży na terenie Polski.

Popularne

Trend 24h

więcej publikacji

od naszych partnerów