Nowość dla Twojego biura w x-kom

Zobacz

- Reklama -

Pora zmodernizować biuro? Zacznij od wymiany starego urządzenia wielofunkcyjnego na najnowszy HP DeskJet GT 5820. System stałego zasilania w atrament zapewni ekstremalnie niskie koszty druku oraz niesamowitą wydajność. Urządzenie pozwala również drukować bezprzewodowo i mobilnie, poprawiając komfort pracy.

Z HP DeskJet GT 5820 drukujesz więcej za tę samą kwotę

Drukarka do biura powinna być oszczędna. W końcu każdego dnia spod jej głowicy wychodzą dziesiątki stron wypełnionych tekstem, raportami, wykresami albo materiałami marketingowymi. HP DeskJet GT 5820 spełnia ten warunek, drukując na zestawie startowym do 5 tys. stron w trybie mono lub do 8 tys. stron w kolorze. Dzięki przeźroczystym pojemnikom szybko ocenisz, jak wiele atramentu pozostało i kiedy trzeba będzie uzupełnić jego poziom. Co ważne, dolewanie jest bardzo proste i czyste, gdyż specjalna konstrukcja butelek zapobiega kapaniu, więc blat wokół drukarki będzie zawsze schludny.

Równie ważna jest jakość druku, lecz z urządzeniem HP DeskJet GT 5820 ten parametr masz zagwarantowany. Wydruki zachowują czytelność przez długi czas, więc nawet po latach wyglądają tak dobrze, jak w dniu ich wydrukowania. Barwne, szczegółowe i trwałe wydruki staną się wizytówką Twojego biura.

Drukowanie bezprzewodowe i mobilne

Kable, które leżą na podłodze biura nie wyglądają estetycznie. Poza tym taka instalacja wiąże się z dodatkowymi kosztami. A przecież można prościej. Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet GT 5820 skonfigurujesz ze swoim laptopem, by przesyłać pliki bezprzewodowo, a nawet za pośrednictwem maila. Dodatkowym ułatwieniem jest druk bezpośrednio z urządzeń mobilnych, bez potrzeby zgrywania danych do komputera.

Więcej możliwości urządzenia HP DeskJet GT 5820 znajdziesz w poniższym filmie:

Produkt dostępny w x-kom.pl.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -