Nowy CTO w Grupie Symfonia

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT  - NewsRoom Brandsit 1 min czytania

Do zespołu Grupy Symfonia (dawniej Sage Symfonia), zajmującej się tworzeniem technologii i oprogramowania do zarządzania procesami biznesowymi, dołączył Robert Zyskowski, który obejmie stanowisko CTO & Software Engineering Director – poinformował na LinkedInie CEO Symfonii, Piotr Ciski.

“W tym roku wiele razy usłyszycie o Grupie Symfonia. Nie zwalniamy tempa. Oprócz planowanych akwizycji firm z Polski jak i z regionu Europy Środkowo – Wschodniej, chcemy być partnerem, z którym polskie MŚP zrobi pierwszy krok (i kolejne też) w obszarze cyfryzacji. Chcemy aby nasi klienci mieli pewność, że idą z najlepszymi. Dlatego z wielką satysfakcją informuję, że dołączył do naszego zespołu Robert Zyskowski. Jego doświadczanie w zakresie technologii oraz zarządzania jest dla nas wsparciem w realizacji naszej strategii. Razem z nami stawi czoła wyzwaniom związanym z transformacją do chmury.”

Piotr Ciski, CEO Symfonia

Robert Zyskowski objął stanowisko CTO & Software Engineering Director. W Grupie Symfonia nadzoruje cały obszar IT i innowacji technologicznej, rozwój oprogramowania w chmurze oraz bezpieczeństwo danych teleinformatycznych.

Zyskowski przed dołączeniem do Grupy Symfonia pełnił funkcję Senior Development Manager w Amazon Web Services, gdzie pracował przed ponad 5 lat. Wcześniej przez ponad 11 lat zasilał szeregi Intela. 

Skomentuj
- Reklama -

Sztuczna inteligencja wyznacznikiem sukcesu – jak ją wykorzystać w zarządzaniu usługami?

W ostatnim czasie sztuczna inteligencja szturmem weszła do biznesu. Dzięki projektowi OpenAI z tej technologii mogą korzystać wszyscy. Pozwala to

W Polsce powstaną małe elektrownie jądrowe. Rządowy fundusz podpisuje umowy

NFOŚiGW i Orlen Synthos Green Energy w ramach inwestycji kapitałowej doprowadzą do przygotowania, budowy i komercjalizacji obiektów energetyki jądrowej przy

3 min czytania