NTT Ltd. z nową CEO w Europie

Branża ITNTT Ltd. z nową CEO w Europie

NTT Ltd., globalny dostawca technologii i rozwiązań biznesowych, ogłosił mianowanie Miriam Murphy na stanowisko CEO Europe NTT Ltd. ze skutkiem od 3 lutego. Podlegając Abhijitowi Dubeyowi, globalnemu dyrektorowi generalnemu NTT Ltd., Murphy skupi się na dogłębnym zrozumieniu regionu, aby kierować europejskimi organizacjami sprzedaży i rozwoju biznesu NTT oraz rozszerzać partnerstwa z klientami.

Komentując nominację, Abhijit Dubey, dyrektor generalny NTT Ltd., powiedział: „Doświadczenie regionalne i technologiczne Miriam przyniesie natychmiastową wartość naszej firmie, a co najważniejsze, naszym klientom. Jej doświadczenie w transformacji biznesowej i integracji na dużą skalę, w tym strategii wejścia na rynek i aktywizacji pracowników, będzie wspierać naszych klientów i ekosystem w czasach wielkich zmian. Miriam pracowała i mieszkała w całej Europie, dając jej obszerny wgląd i doświadczenie w wyzwaniach klientów, zróżnicowaniach kulturowych w regionie, a także możliwościach. Dodanie Miriam do naszego zespołu wzmocni nasze wysiłki w Europie”.

Murphy wnosi ponad 25-letnie doświadczenie w branży IT i dołącza do NTT z Tech Data, firmy TD SYNNEX. W Tech Data była członkiem Europejskiego Zarządu i pełniła funkcję Senior Vice President, Advanced and Specialized Solutions business, EMEA. „NTT oferuje klientom bogactwo możliwości wspierania ich podróży do transformacji cyfrowej. Dołączenie do organizacji o tak bogatym dziedzictwie, która powstała dzięki integracji najlepszych w swojej klasie rozwiązań, to wyjątkowa okazja”powiedział Murphy. „Przyciągnęła mnie również wiara NTT w siłę technologii jako czynnika wspomagającego biznes i jako ogólnej siły na rzecz dobra, społecznego i ekonomicznego”.

Sztuczna inteligencja podpowiada: