OVHcloud reorganizuje swoją ofertę narzędzi VMware

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit

Firma OVHcloud reorganizuje portfolio narzędzi VMware z zakresu Hosted Private Cloud. Nowa oferta, VMware on OVHcloud, została starannie dostosowana do potrzeb integratorów systemów informatycznych, dostawców SaaS, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Zmiany są odpowiedzią na kluczowe wyzwania związane z przenoszeniem starszych aplikacji do chmury, opracowywaniem nowoczesnych aplikacji oraz tworzeniem strategii multicloud.

Wykorzystująca znane i zaufane technologie oraz architekturę oferta VMware on OVHcloud oferuje bezproblemową obsługę opartą na VMware vSphere. Cechuje ją solidność i elastyczność w połączeniu z gwarantowaną, publiczną dużą przepustowość 10 Gb/s, bez limitu transferu i wyznaczającą standardy branży umową SLA na poziomie 99,95 proc., zapewniającą wyższą dostępność i odporność usług. Oferta VMware on OVHcloud obejmuje obecnie aż 4 produkty:

  • OVHcloud Managed VMware vSphere
  • OVHcloud Managed VMware vSphere, Hyperconverged Storage 
  • OVHcloud Managed VMware vSphere, Network Security
  • OVHcloud Managed VMware vSphere, Software-Defined Datacenter

Idealna platforma do migracji i tworzenia nowoczesnych aplikacji

Platforma VMware on OVHcloud umożliwia teraz migrację aplikacji do chmury bez konieczności refaktoryzacji. Dzięki temu zmniejsza ryzyko, oszczędza czas, a także umożliwia przeniesienie infrastruktury w scenariuszach „lift & shift”. Platforma jest również przygotowana do wdrożenia VMware Tanzu Kubernetes Grid, co upraszcza zarządzanie klastrami Kubernetes i umożliwia ewolucję aplikacji do modelu natywnego dla chmury. 

Dzięki VMware NSX-T, w wybranych produktach, zarządzanie bezpieczeństwem aplikacji jest usprawnione niezależnie od tego czy chodzi o maszyny wirtualne czy kontenery. Obejmuje to również możliwość zastosowania strategii mikrosegmentacji, zmniejszając ryzyko ataków takich jak oprogramowanie ransomware. 

“Jesteśmy niezwykle dumni, prezentując nową, zaufaną i bezpieczną ofertę VMware on OVHcloud. Zbudowane w oparciu o nowoczesne zaplecze techniczne rozwiązanie zostało starannie zaprojektowane, aby spełniać potrzeby naszych klientów i wspierać ich w procesie migracji aplikacji do chmury. Dzięki wykorzystaniu najnowszych innowacji i kompatybilności z VMware Tanzu, udało się zamaskować złożoność Kubernetes, ułatwiając szybkie tworzenie nowoczesnych aplikacji. Co więcej, VMware on OVHcloud, działający w naszej zrównoważonej chmurze, to także wiele związanych z tym faktem certyfikatów bezpieczeństwa.”

mówi Thierry Souche, Chief Technology Officer OVHcloud

Wygodna kontrola wydatków w chmurze

Przeprojektowana linia VMware on OVHcloud oferuje klientom maksymalną elastyczność, zapewniając płatność tylko za to, czego potrzebują. W obliczu rosnących kosztów w wielu branżach na całym świecie oraz mając na uwadze, że 80 proc. firm martwi się kontrolą wydatków w chmurze, oferta dostarcza organizacjom najlepszy możliwy stosunek wydajności do ceny, dopasowując się do budżetów i potrzeb, zapewniając jednocześnie przewidywalne ceny, ceniony atut OVHcloud.

Bezpieczna i zrównoważona oferta 

VMware on OVHcloud korzysta z doświadczenia OVHcloud w zakresie infrastruktury, dostarczając zaufane usługi chmurowe w przyjaznych dla środowiska centrach danych. Dzięki pełnej integracji z innymi usługami OVHcloud za pośrednictwem prywatnej sieci vRack, VMware on OVHcloud spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania w zakresie suwerenności. Jako oficjalny „VMware Sovereign Cloud Provider”, VMware on OVHcloud posiada szereg certyfikatów, w tym HDS, PCI-DSS, oraz kwalifikację SecNumCloud, przyznaną przez francuską Narodową Agencję Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych (ANSSI).

Centra danych OVHcloud wykorzystują unikatowy model przemysłowy oparty na systemie chłodzenia wodnego, przyczyniając się do tworzenia zrównoważonej chmury i umożliwiając klientom osiągnięcie najlepszych w swojej klasie wskaźników PUE/WUE. Wymiernie wspomagając realizację celów firm w zakresie zrównoważonego rozwoju, oferta VMware on OVHcloud jest także certyfikowana jako „VMware Zero Carbon Committed”.

Ceny i dostępność

Nowa oferta VMware on OVHcloud oferuje niespotykany poziom elastyczności zarówno na poziomie oprogramowania, jak i sprzętu. Wyróżnia ją jeden z najlepszych na rynku parametrów wydajności do ceny, a solidne podstawy techniczne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby sprostać wyzwaniom współczesnych firm, w tym w zakresie zarządzania kosztami usług chmurowych.

SOURCES:OVHcloud
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *