Paczki owocowe na święta? Dlaczego nie!

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit 4 min
4 min

Kosz lub skrzynka owoców to pomysł uniwersalny prezent, który sprawi radość i nadaje się na każdą okazję. Obdarowanie kogoś owocami to wyraz troski o jego zdrowie, ale również sposób na umilenie dnia. Okazją dla owocowego prezentu mogą być nie tylko urodziny czy imieniny, ale również święta, takie jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc.

Owocowa tradycja

Zarówno w Wielkanoc, jak i w Boże Narodzenie, nasze stoły uginają się od różnych smakołyków. Obok tradycyjnych potraw i ciast, które kojarzą się z tymi świętami, nie może zabraknąć owoców. Jeszcze kilka dekad temu owoce, zwłaszcza cytrusowe, kojarzyły się z dobrem luksusowym, więc nasi rodzice i dziadkowie robili wszystko, aby dzieci mogły delektować się tym przysmakiem chociaż w święta. Te czasy minęły, jednak Boże Narodzenie dla wielu z nas wciąż ma zapach pomarańczy albo mandarynek. Chociażby z tego powodu podarowanie pracownikom owocowych paczek będzie bardzo miłym gestem.

Dla kogo owocowe paczki na święta?

W wielu firmach istnieje zwyczaj obdarowywania pracowników przed świętami, zwłaszcza przed Bożym Narodzeniem. Czasami wręczane są premie, innym razem bony prezentowe lub karty podarunkowe. Doskonałym pomysłem na przedświąteczny prezent dla pracowników jest również kosz owoców. Taki podarunek sprawdzi się także w przypadku kontrahentów, partnerów i szczególnie ważnych dla firmy klientów. Warto zdać się na sprawdzonych dostawców, którzy oferują wyselekcjonowane owoce i odpowiednio przygotują paczkę na prezent.

Owocowe na świąteczny prezent

Co powinno się w niej znaleźć? Skoro mowa o świętach, to warto, aby owoce były specjalnie wyselekcjonowane, miały wysoką jakość i pochodziły ze sprawdzonych źródeł. Jabłka, gruszki i cytrusy to zawsze dobry pomysł, ale dodajmy do nich coś specjalnego, jak np. winogrona, ananas czy awokado. W przypadku Bożego Narodzenia świetnie sprawdzi się także dodatek suszonych owoców, które będzie można wykorzystać do przygotowania kompotu z suszu. Daktyle, rodzynki czy żurawina to także produkty, które niezmiennie kojarzą się z Bożym Narodzeniem. Owocową paczkę można urozmaicić orzechami, a nawet przetworami. Najlepsze firmy dostarczające owoce dla pracowników, z pewnością mają w ofercie najlepsze polskie miody, konfitury czy zdrowotne syropy, które można dodać do prezentu.

Owocowa paczka – na co zwrócić uwagę?

Wybierając firmę, która dostarczy pracownikom lub kontrahentom owocowe paczki na święta, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Najlepiej kierować się sprawdzonymi ocenami innych klientów i tym, czy firma dba o swoją politykę jakości. Owoce, które trafiają do paczek powinny pochodzić od sprawdzonych dostawców – tylko wówczas będziemy mieć pewność, że zamówione produkty spełnią nasze oczekiwania, będą świeże, zdrowe i smaczne. A przecież o to chodzi przede wszystkim. Sprawdźmy również, czy firma dostarcza owoce w estetycznych pakunkach. Niezależnie od tego, czy ofiarujemy pracownikom owoce w skrzynkach, czy prezentowych koszach, całość powinna gustownie się prezentować. Przed zamówieniem, dopytajmy, czy owoce i inne produkty są sprawdzane w trakcie pakowania. Dzięki temu unikniemy przykrych niespodzianek. Nie chcemy przecież, aby nasi pracownicy niemiło się rozczarowali podczas rozpakowywania prezentu.

Owoce, warzywa i inne produkty do biura zamówisz na stronie https://DailyFruits.pl/

Udostępnij