Piotr Potera Business Developmenet Managerem Dell Technologies w TD Synnex

Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit

TD SYNNEX poinformował dziś o powierzeniu stanowiska Business Development Managera – Dell Technologies Piotrowi Poterze, posiadającemu kilkuletnie doświadczenie w obszarze rozwoju biznesu, sprzedaży i pozyskiwania klienta wyniesione z pracy w branżach IT, finansowej, motoryzacyjnej i nieruchomości, który przed przyjściem do TD SYNNEX był związany z Dell Technologies. Obejmując nowe stanowisko Piotr Potera zakłada zwiększenie udziału rynkowego TD SYNNEX w sektorze Enterprise oraz rozwój kanału partnerskiego połączony z edukacją Partnerów Biznesowych i ich klientów w zakresie rozwiązań Dell Technologies z obszaru Enterprise. Z racji doświadczenia wyniesionego z pracy w Dell Technologies będzie dążył do jeszcze bliższej kooperacji z kluczowymi Partnerami Biznesowymi i ich klientami, przybliżając im zalety takiej współpracy z TD SYNNEX. Wierzy, że dzięki tym pozytywnym relacjom otworzy dla TD SYNNEX i Partnerów Biznesowych kilka nowych drzwi.

Piotr Potera swoje pierwsze kroki zawodowe stawiał w 2009 r. jako doradca klienta w OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa. W latach 2009 – 2017 pracował jako specjalista ds. kadr i płac w LTC Accounting. W 2015 na dobre odkrył dla siebie sprzedaż i rozwój biznesu i realizował się kolejno we Elavon Financial Services (2015 – 2018) , Lloyd Properties (2017 – 2019), Remo Car (2019 – 2020), JP. Abacus (2020 – 2021). W 2021 r. trafił do Dell Technologies, gdzie jako Inside Sales Account Manager w wymagającym dziale Public odpowiadał za współpracę z partnerami przy przetargach publicznych oraz realizacji projektów dla strategicznych klientów.

Mariusz Ziółkowski, Vice President, Poland, TD SYNNEX, komentuje: „Piotr Potera to bardzo interesująca osobowość. Ma duszę sportowca i lubi rywalizację w dobrym tego słowa znaczeniu. Nigdy się nie poddaje. Na bieżąco śledzi trendy rynkowe i potrafi je trafnie analizować. Stanowi doskonałe uzupełnienie zespołu Dell Technologies zajmującego się sprzedażą rozwiązań z obszaru Enterprise w TD SYNNEX. Trzymam za niego kciuki i życzę mu wielu sukcesów”.

Prywatnie Piotr Potera pasjonuje się sportem. Lubi uczestniczyć w imprezach sportowych. Kocha piłkę nożną, w którą grał od dziecka. Obiecuje sobie, że kiedyś wróci do biegania.

SOURCES:TD Synnex
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *