Ad image

Powołanie Członka Zarządu w ABC Data

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka - Redaktor naczelny Brandsit

Rada Nadzorcza spółki ABC Data powołała Arkadiusza Lew-Kiedrowskiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Nowy Wiceprezes rozpocznie swoje obowiązki od 1 marca br.

Arkadiusz-Lew-Kiedrowski
Źródło: integracja.org

Arkadiusz Lew-Kiedrowski od października 2017 roku pełnił funkcję dyrektora ds. technologii w ABC Data S.A. W latach 2016-2017 był prezesem zarządu Druk Markuszewscy sp. z o.o., należącej do Grupy DOT2DOT. W latach 2013-2016 brał udział w projektach doradczych m.in. dla spółek z branży farmaceutycznej, nieruchomości i dystrybucji IT. W latach 2010-2013 pełnił funkcję wiceprezesa ds. operacyjnych w Sygnity S.A. W latach 2007- 2009 roku był prezesem zarządów Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz Link4 Life Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Od 2006 do 2007 roku był dyrektorem grupy ubezpieczeń w Deloitte Business Consulting S.A. Od 2002 roku zajmował stanowisko dyrektora grupy ubezpieczeń w Andersen Business Consulting, gdzie był odpowiedzialny za projekty doradcze w sektorze ubezpieczeń. Wcześniej był związany z Arthur Andersen Polska,
gdzie kierował projektami doradczymi związanymi z wdrożeniami systemów informatycznych.
Pan Arkadiusz Lew-Kiedrowski jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, posiada również dyplom MBA University of Chicago – Booth School of Business.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *