Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50%

Zobacz

- Reklama -

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski w którym każdy klient może zarabiać poprzez polecanie usług rejestratora domen oraz dostawcy hostingu w Polsce. Program przeznaczony jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm świadczących usługi powiązane z hostingiem.

Korzyści dla Partnerów

Osoby i firmy biorące udział w Programie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz otrzymywanych w Programie Partnerskim nagród mają pewność, że ich klienci czy znajomi będą korzystać z najlepszych usług hostingowych, a ich domeny będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za każdą nową usługę, która zostanie zakupiona z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W przypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program działa dalej i Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi oraz 25% od każdego kolejnego. Dodatkowo za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony jest dla wszystkich klientów firmy, jak również osób które nie posiadają jeszcze usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można kierować zarówno do znajomych, jak również do swoich klientów. Bez względu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za każdą z nich przyznawane są punkty, które można wymienić na gotówkę lub na usługi w nazwa.pl.

Jesteśmy świadomi, że wielu klientów od dawna poleca usługi w nazwa.pl, dlatego teraz postanowiliśmy się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec naszej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najwyższe na rynku prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres trwania programu!” – Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl

Zasady udziału w Programie Partnerskim

Polecona osoba lub firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Klienta jest więc identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a informacje na temat naliczonych prowizji dostępne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Programie Partnerskim przelewane są w 24h na wskazane konto bankowe.Szczegółowe informacje na temat Programu Partnerskiego znajdują się na stronie: Program Partnerski .
- Reklama -

Polecamy

- Reklama -