Program Partnerski OVH jest już globalnie dostępny

Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit

Udogodnienia w dostępnie do szkoleń, wsparcie sprzedaży i wsparcie techniczne dotyczące rozwiązań OVH, to niektóre z elementów już dostępnego na całym świecie Programu Partnerskiego OVH. Ma on na celu lepsze wsparcie transformacji cyfrowej w organizacjach.

Program Partnerski OVH jest skierowany do organizacji, które wspierają swoich klientów w migracji do rozwiązań OVH, zarówno jako sprzedawców, jak i dostawców usług, w takich dziedzinach, jak integracja, zarządzanie obiektem czy doradztwo. Wnoszą oni własną wartość dodaną do rozwiązań w chmurze oraz sieciowych zaprojektowanych i sprzedawanych przez OVH.

Obecnie OVH oferuje dwa poziomy partnerstwa. Każdy z nich odpowiada na potrzeby klientów tak, by mogły one jak najlepiej spełniać cele współpracy przy wykorzystaniu rozwiązań OVH.

Program Partner – oferowany organizacjom partnerskim, chcącym sprzedawać i rekomendować swoim klientom rozwiązania OVH. Otrzymują one wiele narzędzi umożliwiających opracowanie własnej warstwy usług w oparciu o infrastrukturę OVH, w tym:

–          Umowy o partnerstwie bez wyłączności,

–          Program wdrażający z dedykowanymi szkoleniami na temat rozwiązań OVH,

–          Widoczna obecność partnera w Katalogu Partnerów OVH (OVH Partner Directory). Umożliwia on klientom wyszukiwanie partnerów OVH według lokalizacji oraz na podstawie specjalistycznych kompetencji (dostępny wkrótce),

–          Newsletter dostarczający ekskluzywne informacje o nowościach firmy i korzyściach dla partnerów,

–          Webinaria OVH oferujące szkolenia w formie video,

–          Dostęp do wszystkich publikacji handlowych i technicznych dotyczących rozwiązań OVH.

Program Advanced Partner – oferowany organizacjom partnerskim, które chcą wzmocnić współpracę z OVH, korzystając z dodatkowego wsparcia technicznego i sprzedażowego:

–          Okresowy program szkoleniowy OVH Partner Academy dotyczący sprzedaży, administracji, wiedzy technologicznej i wsparcia rozwiązań OVH,

–          Dostęp do dedykowanego i dostosowanego wsparcia dla programu Advanced, w tym indywidualnego rocznego monitorowania i raportowania celów i wyników,

–          Dedykowany opiekun klienta,

–          Zwiększona widoczność w Katalogu Partnerów OVH (dostępny wkrótce),

–          Udział w spotkaniach partnerskich organizowanych w celu dzielenia się rozwiązaniami i wnioskami.

Jako wyłączny dostawca infrastruktury jako usługi (IaaS), OVH prężnie rozwija się dzięki rozbudowanemu ekosystemowi partnerów, wyposażonych we wszystkie kompetencje niezbędne do wdrażania i utrzymania naszych usług dla klientów końcowych – mówi Sylvain Rouri, dyrektor sprzedaży w OVH. – Dzięki 20-letniemu doświadczeniu, Grupa OVH inicjuje ten program pilnując, by jej rozwiązania były nadal dostępne dla organizacji wszystkich wielkości, z całego świata. Zaletą naszego programu jest to, że nie wymaga on umowy na wyłączność. Dzięki temu zapewniamy pełną swobodę naszym partnerom, którzy chcą opracowywać projekty multicloud dla swoich klientów.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *