Proste zarządzanie osobistą pamięcią masową w chmurze od Synology

- Reklama -

Firma Synology Inc. wprowadziła dzisiaj na rynek 2-kieszeniowy serwer NAS DS220j klasy podstawowej stworzony do konsolidacji danych i zarządzania nimi.

Łatwość robienia zdjęć i nagrywania filmów sprawia, że każdy może zostać twórcą treści. Efektywne zarządzanie zasobami cyfrowymi i przechowywanie ich, zarówno do użytku osobistego, jak i do udostępniania innym, stało się częstym wyzwaniem – powiedział Michael Wang, menedżer ds. produktów w firmie Synology Inc. – Ekonomiczny serwer DS220j pozwala każdemu łatwo skonfigurować osobistą chmurę do przechowywania i organizowania danych z innych urządzeń.

Urządzenie umożliwia włączenie automatycznego tworzenia kopii zapasowych zdjęć na urządzeniu mobilnym, aby ułatwić zarządzanie zawartością. Osobiste rozwiązanie do zarządzania zdjęciami, Synology Moments, umożliwia przeglądanie całej kolekcji zdjęć i filmów w podróży, zwalniając jednocześnie cenne miejsce na urządzeniu przenośnym.

Za pomocą aplikacji Synology Drive użytkownik może utworzyć własną chmurę, którą może w łatwy sposób udostępniać i synchronizować pliki z innymi osobami i między urządzeniami.

Dodatkowe funkcje:

·       Obsługa do 32TB  (Maksymalna pojemność wewnętrzna)

·       Obsługa programu macOS Time Machine

·       Tworzenie kopii zapasowych i synchronizacja z innymi urządzeniami lub chmurami publicznymi

·       Zarządzanie przy użyciu systemu operacyjnego Synology DiskStation Manager

Rozwiązanie DS220j działa na platformie zarządzania danymi DiskStation Manager, która zapewnia bezpieczeństwo danych i wydajność pracy.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -