Przemysław Kucharzewski dołączył do Komsa Systems Polska

Klaudia Ciesielska
Klaudia Ciesielska  - Redaktor prowadzący Brandsit 1 min czytania

Od stycznia 2018 roku Przemysław Kucharzewski objął stanowisko Enterprise Sales Managera w Komsa Polska Sp. z o.o.

Przemysław Kucharzewski jest absolwentem Wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej. Swoją karierę zawodową rozpoczął w JTT Computer S.A. w 1995 roku, a ostatnio pełnił rolę Channel Sales Directora w Xopero Software S.A.

W Komsa Polska Sp. z o.o. Przemysław Kucharzewski będzie odpowiedzialny za działania związane z rozwojem kanału biznesowego – Komsa Systems. Swoje cele będzie realizował głównie poprzez współpracę z integratorami, dostawcami usług, operatorami telekomunikacyjnymi i resellerami.

Przemysław KucharzewskiBardzo się cieszę, że dołączyłem do Zespołu z nieszablonowym podejściem do rynku. Widzę wielki potencjał w tym kanale biznesu, ze względu na to, że oprócz szerokiego portfolio produktowego, Komsa Systems oferuje wiele usług z wartością dodaną, które przynoszą wymierne korzyści dla Partnerów, jak i klientów końcowych. Mam nadzieję, że moja wiedza i doświadczenie pomogą w dalszym rozwoju tego obszaru. – komentuje Przemysław Kucharzewski

Komsa Systems jest dystrybutorem rozwiązań telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw. W ramach swojej działalności oferuje szereg usług dodanych. Strategia firmy zakłada wysoką specjalizację oraz skupienie się na rozwiązaniach sieciowych, głosowych i systemach bezpieczeństwa.

Skomentuj
- Reklama -

Data Act może zaszkodzić rozwojowi nowych technologii

Przedstawiciele Związku Cyfrowa Polska przekazali do polskiego rządu swoje zastrzeżenia do unijnego projektu Data Act. Kilka kwestii „budzi najwyższe zaniepokojenie”

3 min czytania

Złośliwe rozszerzenie ChatGPT kradnie konta na Facebooku – odkrycie zespołu Bitdefender

Zespół Bitdefender niedawno zauważył cyberprzestępców kradnących konta na Facebooku przy użyciu złośliwej wersji legalnego rozszerzenia przeglądarki ChatGPT dostępnego w Chrome

3 min czytania