Safescan TimeMoto – rejestracja czasu pracy z danymi w chmurze

- Reklama -

Safescan to marka znana na polskim rynku z narzędzi z obszaru bezpieczeństwa obrotu gotówką. Ten holenderski producent posiada w ofercie m.in. testery do banknotów czy liczarki do banknotów i monet. W ramach oferowanych rozwiązań firma dostarcza również urządzenia do rejestracji czasu pracy i frekwencji.

Na rozwiązanie składają się same urządzenia, tzw. terminale oraz instalowane na komputerze oprogramowanie. Całość tworzy kompletne narzędzie do przechowywania i efektywnego zarządzania czasem pracy oraz pozwalające na tworzenie przejrzystych raportów.

Najnowszym produktem jest seria TimeMoto, w której producent proponuje aż pięć urządzeń. W zależności od modelu terminale pozwalają na rejestracje czasu pracy za pomocą kart/breloków RFID, skanowania linii papilarnych czy po prostu indywidualnego PINu.  Najciekawszym rozwiązaniem jest jednak system rozpoznawania twarzy zaimplementowany w  modelu flagowym – TM-838.

Terminal nieustannie komunikuje się z oprogramowaniem zainstalowanym na komputerze (za pośrednictwem LAN lub Wi-Fi). Na bieżąco aktualizowane są informacje na temat wejść
i wyjść pracowników. W czasie rzeczywistym aktualizowane są również dane nowych pracowników czy zmiany numerów kart RFID dokonywane np. przez dział kadr. W każdej chwili możliwe jest wygenerowanie raportu dotyczącego godzin pracy, nadgodzin czy frekwencji w danym okresie. Dane mogą być wyeksportowane do pliku Excel, CSV i PDF.

Jedną z największych nowości debiutujących w nowej serii jest kompletnie nowe oprogramowanie TimeMoto, które posiada możliwość trzymania danych w chmurze. Docenią to wszystkie przedsiębiorstwa posiadające kilka lokalizacji, które dysponują jednym działem kadr. Dzięki chmurze istnieje możliwość rejestracji wejść i wyjść także za pomocą aplikacji na telefonie czy komputerze – co pozwala na wykorzystanie w przedsiębiorstwach, gdzie pracownicy wykonują swoje obowiązki z domu.

Atutem jest tutaj również dostęp do informacji z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Można sprawdzać obecność, tworzyć raporty i harmonogramy z dowolnego miejsca.

W organizacjach do 200 pracowników sprawdzą się urządzenia z 2,8” wyświetlaczem:

TM-616 ……………….. w cenie 1479 zł netto

TM-620………………… w cenie 1899 zł netto

Do przedsiębiorstw zatrudniających do 2000 osób polecane są terminale z wyświetlaczem 3,5”:

TM-818………………… w cenie 1899 zł netto

TM-828………………… w cenie  2329 zł netto

TM-838…………………. w cenie  2539 zł netto

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -