Sebastian Korzeniewski pokieruje zespołem sprzedaży w e-point

Nowy Dyrektor Sprzedaży w e-point, Sebastian, wnosi do zespołu ponad 25-letnie doświadczenie w branży, ze szczególnym naciskiem na sprzedaż B2B i zarządzanie kluczowymi projektami dla sektorów technologicznych i finansowych. Jego holistyczne podejście do biznesu, wypracowane dzięki wieloletniej pracy na stanowiskach kierowniczych, oraz motywacja do pracy w liderującej firmie z obszaru Digital Experience, obiecują nowe perspektywy dla rozwoju e-point i jego klientów.

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
1 min

Nowy Dyrektor Sprzedaży ma ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe, z czego 20 lat poświęcił sprzedaży w kanale B2B. Kierował wieloma kluczowymi projektami w wiodących firmach IT dla klientów z branży telekomunikacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej i energetycznej, co pozwoliło mu zdobyć szerszą perspektywę biznesową. Pełniąc szereg funkcji zarządczych, wypracował holistyczne podejście, skupiające się na interesie całej firmy, nie tylko konkretnego działu. 

Decyzję o dołączeniu do e-point Sebastian motywuje chęcią realizacji projektów w firmie o ugruntowanej  pozycji lidera rynkowego w obszarze Digital Experience. We współpracy z klientami i partnerami  najważniejsze są dla niego transparentność i otwarty dialog. Skupia się na szerszej perspektywie współpracy, opartej na zaspokajaniu potrzeb biznesowych firm poprzez kompleksowe doradztwo biznesowe i technologiczne.

Absolwent Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego, Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych na Politechnice Wrocławskiej. 

Poza pracą, jego zainteresowania obejmują żeglarstwo, motocykle oraz podróże.