Dołącz już teraz do uczestników Plebiscytu 

BITy 2022

VMware liderem raportu Gartnera w obszarze oprogramowania do zarządzania infrastrukturą hiperkonwergentną

Udostępnij

W grudniowym raporcie Gartnera „Magic Quadrant”, dotyczącym oprogramowania do zarządzania infrastrukturą hiperkonwergentną, VMware zajął najwyższą pozycję pod względem kompletności wizji. Co więcej, firma znajduje się również w kwadrancie liderów, już po raz czwarty z rzędu.

„HCI szybko stało się domyślnie wybieraną infrastrukturą, która obejmuje centrum danych, lokalizacje brzegowe i chmurę publiczną. Niezależnie od branży, organizacje muszą przyspieszyć dostarczanie nowych aplikacji i skalowanie w miarę reagowania firm na zmieniające się wymagania”powiedział John Gilmartin, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Cloud Platform Business Unit w VMware.Cieszymy się, że ponownie zdobyliśmy uznanie Gartnera. To najlepszy dowód naszego  zaangażowania w tworzenie i dostarczanie klientom zaufanych rozwiązań HCI klasy Enterprise”

Jako podstawowa platforma dla tradycyjnych aplikacji, natywnych aplikacji chmurowych i chmury hybrydowej, HCI eliminuje silosy IT, przygotowując infrastrukturę do przyszłych wymagań. W ostatnim czasie VMware udostępnił aktualizację VMware vSAN 7 Update 1. Zawiera ona więcej nowych funkcji niż jakiekolwiek poprzednie wydanie z ostatnich trzech lat. Najnowsza oferta usprawnia wdrażanie Kubernetes przez klientów i obsługę aplikacji, które potrzebują zapisywać trwale dane.  Właśnie takie, gotowe do wykorzystania przez deweloperów rozwiązania, stanowią znaczące ułatwienie we wdrażaniu aplikacji nowej generacji wraz ze zwiększoną skalowalnością i możliwościami operacyjnymi. VMware wprowadził też kolejne funkcjonalności w swoich platformach HCI i chmurze hybrydowej. Dzięki temu jeszcze lepiej wspiera potrzeby klientów w zakresie nowoczesnych aplikacji. Więcej informacji o wspomnianych aktualizacjach znajdziesz na stronie internetowej VMware.

VMware posiada najszerszy ekosystem HCI, w którego skład wchodzi 15 wspólnie certyfikowanych dostawców serwerów OEM lub vSAN ReadyNodes, z ponad 500 zatwierdzonymi konfiguracjami, i globalnymi urządzeniami partnerskimi upraszczającymi wdrażanie i utrzymanie rozwiązań HCI. To także wspólnie opracowane rozwiązanie, Dell EMC VxRail, i ponad 70 zweryfikowanych partnerów chmurowych, w tym wszyscy globalni hiperskalerzy, oferujących rozwiązanie VMware Cloud Foundation.

Bezpłatną kopię raportu “Magic Quadrant” z grudnia 2020 roku dotyczącego oprogramowania do zarządzania infrastrukturą hiperkonwergentną można znaleźć tutaj.

Zobacz

ZUS: termin płatności bonem turystycznym został wydłużony do 31 marca 2023 r.

Termin płatności bonem turystycznym został wydłużony z 30 września 2022 r. do 31 marca 2023 r. Do tej pory z 4,3 mln przyznanych bonów turystycznych aktywowano ok. 3,7 mln. Jego największym beneficjentem są parki rozrywki w Małopolsce oraz sieci hoteli – poinformował Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Chiny rozpoczęły nową rekrutację astronautów

Chińska agencja kosmiczna ogłosiła rekrutację na astronautów. Będzie to już czwarta grupa chińskich astronautów, która wzbogaci zasoby kadrowe chińskiego załogowego programu kosmicznego o kilkanaście osób.

Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji ustawy o bezpieczeństwie morskim

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie morskim oraz niektórych innych ustaw, przedłożony przez ministra infrastruktury - podała KPRM w komunikacie prasowym. Przepisy umożliwią m.in. budowę portu do obsługi morskich farm wiatrowych przez administrację morską.

USA planują zniesienie niektórych sankcji wobec Wenezueli

Administracja prezydenta Joe Bidena planuje zniesienie niektórych sankcji wobec Wenezueli, które umożliwiłyby temu państwu zwiększenie wydobycia ropy naftowej - poinformował w środę dziennik "The Wall Street Journal", zaznaczając, że możliwe jest przywrócenie eksportu surowca do USA i UE.

Dania: niezidentyfikowane drony w pobliżu pola gazowego na Morzu Północnym

Duńska policja poinformowała we wtorek o otrzymaniu w weekend informacji o zaobserwowaniu niezidentyfikowanych dronów w pobliżu pola gazowego na Morzu Północnym.

Reaktor w Olkiluoto po raz pierwszy osiągnął pełną moc.„Na ten dzień czekaliśmy 20 lat”

Nowy reaktor w elektrowni Olkiluoto, na zachodnim wybrzeżu Finlandii, po raz pierwszy rozpoczął produkcję energii elektrycznej z pełną mocą 1600 MW. – poinformował w piątek operator elektrowni. Cała siłownia z trzema reaktorami dostarcza obecnie ok. 40 proc. energii w kraju.
- Reklama -

REKLAMA