VMware z nową wiceprezes w regionie EMEA. Heinrich Liedtke przechodzi z Red Hat

Natalia Zębacka
Natalia Zębacka  - Redaktor Brandsit 1 min czytania

Firma VMware ogłosiła powołanie Petry Heinrich Liedtke na stanowisko wiceprezesa ds. działalności partnerskiej i komercyjnej w regionie EMEA. Będzie ona kierować 500-osobową organizacją, która dostarcza partnerom cyfrowe narzędzia, między innymi zmodernizowane aplikacja i chmur obliczeniowych. Będzie też odpowiadać za współpracę z kontrahentami by usprawniać ich modele biznesowe, co dzięki rozwiązaniom i usługom VMware, poszerzy ich możliwości.

“Partnerzy VMware zawsze wykazywali się dużym profesjonalizmem w zakresie doradztwa i wdrażania innowacji u klientów, dlatego z niecierpliwością czekam na naszą współpracę”powiedziała Heinrich Liedtke. “VMware jest zaangażowane w przyszłość opartą na chmurze i nowoczesnych aplikacjach. Moją misją jest usprawnienie modeli biznesowych naszych partnerów, aby wspierać wizję organizacji. Mam nadzieję, że dzięki temu będziemy mogli dostarczać cyfrowe narzędzia na odpowiednią skalę”.

Petra Heinrich Liedtke ma duże doświadczenie w pracy z kanałami sprzedaży i ponad 25 lat stażu w branży, ostatnio na stanowisku wiceprezesa ds. sprzedaży partnerów i produktów w regionie EMEA w Red Hat. Udało jej się stworzyć silne ekosystemy partnerskie, wzmacniając pozycję partnerów. Zajmowała również wysokie stanowiska w firmach Open-Xchange i SuSE Linux/Novell.

- Reklama -

Polacy coraz bardziej zadłużeni w ZUSie. Średni dług przekracza już 34 tys. zł

Jak wynika z danych udostępnionych przez ZUS, na koniec ub.r. liczba aktywnych płatników z zadłużeniem była o przeszło 34% większa

8 min czytania

Będzie spadek taryf na energię w przyszłym roku? Prezes URE odpowiada

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki (URE) Rafał Gawin spodziewa się spadku taryf na energię na 2024 rok dla gospodarstw domowych.

1 min czytania

Eksperci: unijny model rynku energii elektrycznej wymaga reform

Ekspercka Rada ds. Bezpieczeństwa Energetycznego i Klimatu podziela potrzebę modyfikacji unijnego modelu rynku energii elektrycznej, który coraz bardziej nie przystaje

4 min czytania