Xerox ma nowego prezesa i dyrektora operacyjnego

Izabela Myszkowska
Izabela Myszkowska  - Redaktor Brandsit 2 min czytania

Xerox Holdings Corporation poinformował, że John Bruno został nowym prezesem i dyrektorem operacyjnym.

John Bruno dołącza do zespołu po wcześniejszym awansie Stevena Bandrowczaka na stanowisko dyrektora generalnego. Na pełnionym stanowisku Bruno będzie ściśle współpracował z dyrekcją i zespołem kierowniczym w zakresie kształtowania globalnej strategii firmy. Do powierzonych mu zadań należą m.in.: rozwój modelu operacyjnego, mający na celu poprawę wyników firmy, oraz nadzór globalnej oferty i świadczonych usług. John Bruno będzie także sprawował pieczę nad marketingiem, produkcją, łańcuchem dostaw, zaopatrzeniem, technologią informacyjną oraz jednostką organizacyjną usług informatycznych Xerox.
John Bruno, nowy prezes i dyrektor operacyjny Xerox

John wnosi do firmy wieloletnie doświadczenie biznesowe, technologiczne oraz operacyjne w kierowaniu przedsiębiorstwami wielu branż z listy Fortune 500. Jego zawodowa praktyka ma zastosowanie w budowaniu ścieżki rozwoju, którą podążamy powiedział Steven Bandrowczak, dyrektor generalny Xerox.  – Fachowa wiedza Johna pomoże rozwinąć nasz model operacyjny zorientowany na klienta i umożliwi budowanie jeszcze lepszych globalnych doświadczeń konsumenckich – dodał Bandrowczak.

John Bruno, nowy prezes i dyrektor operacyjny Xerox
John Bruno, nowy prezes i dyrektor operacyjny Xerox

Bruno dołącza do Xerox po siedmiu latach pracy w Aon, gdzie pełnił funkcję dyrektora operacyjnego i dyrektora generalnego Data & Analytic Services. W ciągu swojej 30-letniej kariery John zajmował wysokie stanowiska kierownicze między innymi w NCR Corporation, United Parcel Service, Cisco Systems, Merrill Lynch i Goldman Sachs.

Jestem zaszczycony, że została mi powierzona ta rola i będę współpracować ze Steve’em oraz jego utalentowanym zespołem kierowniczym jako prezes i dyrektor operacyjny Xerox powiedział John Bruno.

Z niecierpliwością czekam na współpracę ze wszystkimi moimi nowymi kolegami zatrudnionymi w Xerox na całym świecie. Chcę zapewnić ich, że aby zadowolić naszych klientów, wprowadzamy innowacje operacyjne, dostarczając w miejscu pracy aktualne rozwiązania oraz zapewniając nadejście przyszłych technologii.

2 Comments
- Reklama -

Szef MAEA: hydroelektrownie są kluczowe dla bezpieczeństwa Zaporoskiej Elektrowni Atomowej

Dnieprzańska Elektrownia Wodna jest kluczową częścią systemu, który zapewnia bezpieczeństwo Zaporoskiej Elektrowni Atomowej; spotkałem się z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim,

3 min czytania

Nowa firma w programie PWCyber

Spółka Microsoft dołączyła do grona partnerów współpracujących w ramach Programu Współpracy w Cyberbezpieczeństwie (PWCyber) prowadzonego przez Ministra Cyfryzacji.  Program Współpracy

2 min czytania

Fenomen quiet quitting: jakie są jego skutki w Polsce?

Co trzecia zatrudniona osoba rozważa w tym roku zmianę pracy. Wyniki badania przeprowadzonego na reprezentatywnej grupie 1000 Polaków na zlecenie

5 min czytania