Zmiany w Zarządzie S4E S.A.

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit
2 min

Aneta Bartnicka od 2 lipca 2018r. została nowym Wiceprezesem Zarządu S4E S.A. Zajmie się kwestiami związanymi z finansami Spółki.

Bartnicka od początku swojej kariery zawodowej jest związana z branżą telekomunikacyjną i IT. Ostatnie 7 lat pełniła funkcję dyrektora finansowego w Dimension Data Sp. z o.o., gdzie od 2017 roku pełni także funkcję prokurenta.

Obecna Wiceprezes S4E S.A. ma wieloletnie doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu finansami spółek należących do międzynarodowych grup kapitałowych. Kierowała także działami zakupów, administracji sprzedaży, logistyką i magazynem.

Aneta Bartnicka to absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na której studiowała finanse i bankowość. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu podatków. Zdobyła także międzynarodowy certyfikat CIMA, potwierdzający wysokie kwalifikacje w zakresie rachunkowości zarządczej.

Prywatnie czas wolny Aneta Bartnicka najchętniej spędza poznając geografię innych krajów. Interesuje się także językiem hiszpańskim i kulturą Hiszpanii.

- Advertisement -

Zmiana Członka Zarządu odpowiedzialnego za część finansową to kolejny etap przemiany „małej krakowskiej firmy” w lidera rynku VAD. Aneta Bartnicka dołącza do zespołu z dużym doświadczeniem. Wcześniej pracowała w dużej międzynarodowej organizacji i to doświadczenie będzie szczególnie przydatne podczas realizacji strategii wejścia na rynek CEE w zakresie dystrybucji produktów w modelu Value Add Distributor.
W procesie wyboru ważna była osobowość Anety Bartnickiej, która idealnie wpisuje się w zespół S4E słynący na rynku z nieszablonowego podejścia do różnego rodzaju zagadnień.  Jesteśmy pozytywnie nastawieni i gotowi do podnoszenia naszej pozycji na rynku IT. – podsumował zmianę Paweł Piętka, Prezes S4E S.A.

Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz

- REKLAMA -