[the_ad_group id="105318"]

5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, zamawiając pieczątki firmowe

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka
Posiada wieloletnie doświadczenie w PR, przedsiębiorca, były reseller i programista. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym.
[the_ad_group id="105318"]

5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, zamawiając pieczątki firmowe

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka
Posiada wieloletnie doświadczenie w PR, przedsiębiorca, były reseller i programista. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym.

Pieczątki są obowiązkowym wyposażeniem Twojej firmy. Potrzebujesz zarówno stempla z danymi firmowymi, jak i – bardzo często – ze swoim nazwiskiem i funkcją. Zamawiasz je raz na kilka lat i kosztują stosunkowo niewiele. Dlatego warto zainwestować w dobrej klasy akcesoria, które bez problemu spełnią swoją rolę. Zobacz, na co zwrócić uwagę, podejmując decyzję.

Zamówienie pieczątki nie jest trudnym zadaniem. Punktów, w których można je kupić jest wiele – zarówno w dużych miastach, takich jak Warszawa, jak i mniejszych miejscowościach. A skoro wybór jest duży, przed podjęciem decyzji sprawdź wszystkie opcje. Oto kilka elementów, które mają znaczenie.

1. Jakość odbijania nadruku

Dobre pieczątki firmowe to takie, które bez trudu odbijają napisy i grafikę na różnych powierzchniach – tak, abyś nie musiał przybijać stempla wielokrotnie. Dlatego warto zainwestować w modele produkowane w technologii błyskowej, które zapewniają wysoką rozdzielczość napisów oraz precyzję odbijania.

2. Częstotliwość wymiany tuszu

Wymiana kartridża z tuszem w pieczątce, choć nie jest trudnym zadaniem, może być nieco uciążliwa. Dobrej klasy, nowoczesne stemple są jednak wyposażone w wydajne wkłady, które pracują nawet przez 7 lat bez konieczności zmiany na nowe.

3. Możliwość umieszczenia na pieczątce logo / grafiki

Pieczątka firmowa jest narzędziem do uwiarygodniania dokumentów, ale nie tylko. Ta dobrej klasy może być wykorzystana również jako wizytówka. Możesz na niej umieścić logo firmy lub inną grafikę oraz zamówić wersję, która jest wielokolorowa – a co za tym idzie, lepiej łączy się z systemem identyfikacji wizualnej Twojej marki.

4. Szybkość realizacji zamówienia

Myślisz, że na pieczątkę zawsze trzeba czekać co najmniej dobę od złożenia zamówienia? Nic bardziej mylnego! Poszukaj w swojej okolicy punktów wytwarzających pieczątki Modico. Ich produkcja potrwa tylko kilka minut i być może uda Ci się odebrać zamówienie tuż po jego złożeniu.

5. Design oprawki

Dobra pieczątka nie tylko wyraźnie się odbija, ale również jest ergonomiczna i łatwa w obsłudze, a przy tym nie zajmuje wiele miejsca. Kompaktowy, nowoczesny model w stylowym kolorze będzie wygodny do przenoszenia w teczce czy torbie, a dodatkowo świetnie zaprezentuje się na biurku.

A co z ceną? Wbrew pozorom, za wysoką jakość zapłacisz mniej niż Ci się wydaje. Sprawdź więc dokładnie możliwości, które oferuje rynek i wybierz świadomie.

[the_ad_group id="105326"]

Popularne

Trend 24h

[the_ad_group id="105327"]

więcej publikacji

od naszych partnerów