in ,

AB niezmiennie najlepszym dystrybutorem HP Inc

Wrocławski dystrybutor AB S.A. w trakcie corocznej gali HP Excellence Award 2017 został ponownie nagrodzony tytułem „HP Dystrybutor Roku 2017” i tym samym utrzymał status najlepszego dystrybutora produktów HP Inc.

Otrzymana kolejny rok z rzędu nagroda potwierdza, że nasza strategia zdywersyfikowanego rozwoju przynosi efekty. Obsługujemy największą liczbę Partnerów handlowych i robimy to na tyle dobrze i skutecznie, że wspólnie z naszym dostawcą możemy osiągać najlepsze wyniki sprzedażowe. Pokazuje to także, jak ważne w osiągnięciu sukcesu na trudnym rynku dystrybucji jest posiadanie stabilnego zaplecza finansowego, nowoczesnej i efektywnej logistyki oraz zespołu specjalistów – komentuje Zbigniew Mądry, członek zarządu, dyrektor ds. handlowych AB S.A.

HP Dystrybutor Roku

Gala HP Partner Excellence Award została zorganizowana przez HP Inc. Polska. Wzięli w niej udział dystrybutorzy, integratorzy, resellerzy oraz sieci handlowe/firmy z branży retail.  Podczas Gali wręczono statuetki w kluczowych kategoriach, wyróżniając firmy, które osiągnęły najlepsze wyniki współpracy z HP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
xtpl lab

XTPL poszerza portfolio produktowe i wchodzi na nowe rynki

wykres nc

Kurs akcji Action spada, niezadowoleni Obligatariusze przedstawili swój plan