in ,

AB SA z nową ofertą Digital Signage

AB S.A. podpisało kontrakt dystrybucyjny z NewStar Computer Products Europe –  holenderskim producentem i dostawcą rozwiązań AV/Digital Signage (AV/DS).

W ramach podpisanego kontraktu, do oferty wrocławskiego dystrybutora trafiła cała gama wysokiej klasy produktów i rozwiązań AV/DS – ergonomiczne uchwyty do wszelkiego rodzaju urządzeń, mobilne stanowiska pracy, stojaki,  akcesoria instalacyjne. Warto podkreślić, że portfolio obejmuje produkty do profesjonalnego zastosowania w wymagających projektach jednocześnie będące bardzo przystępne cenowo dla konsumentów.

– W AB dynamicznie rozwijamy ofertę Digital Signage. Celem jest nie tylko dostarczanie naszym partnerom najlepszych i kompleksowych produktów, ale stawiamy także na ich wsparcie w postaci szkoleń z zakresu wdrażania, możliwości i obsługi systemów Digital Signage. W tej branży gwarancją sukcesu integratora jest bowiem odpowiednie dobranie rozwiązań i właściwe ich zainstalowanie. Produkty marki NewStar gwarantują ponadto wysoki komfort użytkowania dzięki ich ergonomiczności i jakości wykonania – mówi Krzysztof Krupski Business Unit Manager, AB S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
e-commerce

Polska krajem zakupów w e-sklpeach

Typhoon G

Yuneec Typhoon Q500 G w specjalnej cenie w RTV Euro AGD