- Reklama -

Bilety parkingowe przez telefon? Sprawdź, w których miastach można je kupić

Zobacz

- Reklama -

Coraz więcej miast wprowadza możliwość płatności za bilety parkingowe z wykorzystanym telefonu komórkowego. To wygodna i bezpieczna metoda, z którą możemy szybko i wygodnie uregulować należność bez wychodzenia z samochodu. W których miastach można z niej skorzystać?

Zdarza ci się często, że na parkingu nie masz drobnych? A może bardzo ci się spieszy i nie masz czasu na poszukiwanie parkomatu? Takie sytuacje mogą odejść w przeszłość – obecnie w wielu miastach w Polsce wprowadza się systemy pozwalające na wniesienie opłaty za bilet parkingowy przez telefon komórkowy.

Zakupienie biletu parkingowego przez telefon to naprawdę żaden problem – to ponadto duże udogodnienie, ponieważ nie trzeba mieć przy sobie gotówki i można oszczędzać czas. Bilet można kupić bez wychodzenia z samochodu. Co więcej, rozliczenie także jest bardzo precyzyjne, szczególnie tam, gdzie opłaty rozliczane są sekundowo. Jedną z najczęściej używanych aplikacji do kupowania biletów parkingowych jest mPay. To aplikacja, która pozwala również na dokonanie innych zapłat, na przykład za rachunki, za bilety komunikacji miejskiej.

Bilety parkingowe przez telefon z aplikacją mPay kupimy w miastach:

Zakupienie biletu parkingowego przez mPay jest bardzo łatwe. Pobieramy aplikację i instalujemy ją na telefonie. Następnie zakładamy własne konto i wybieramy metodę płatności – możemy płacić kartą podpięta do aplikacji albo możemy doładować swoją wirtualną portmonetkę przelewem. Płatność za bilet parkingowy jest bardzo łatwa i szybka – możemy zrobić ją ze swojego samochodu, a potem również szybko zakończyć. Zapłata będzie wtedy pobrana z naszej karty albo z wirtualnej portmonetki. Wszystko odbywa się sprawnie i wygodnie, dlatego ta metoda zapłaty za parkingi zyskuje coraz większe zainteresowanie. Warto ją spróbować!

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -