Crucial – profesjonalista, którego każdy chce mieć w swoim zespole!

TechnologiaCrucial – profesjonalista, którego każdy chce mieć w swoim zespole!

Szukasz dysku SSD, który w codziennej pracy może szybko przetwarzać i chronić biznesowe informacje albo stanie się Twoim kompanem do gry na PS5? Poznaj bliżej wydajność nowej generacji, czyli dysk SSD Crucial P5 Plus od firmy Micron. Przekonaj się sam o jego szybkości, trwałości i niezawodności.

Dyski SSD to obecnie gwarancja szybkiej pracy, ogromnych możliwości przechowywania danych i, co najważniejsze, ich bezpieczeństwo. Oferta tych urządzeń jest dobrze znana i dość szeroka. Pojawienie się w ostatnim czasie na polskim rynku dysku Crucial P5 Plus firmy Micron, wprowadziło w branży i wśród przyszłych klientów pewne ożywienie. Dysk firmy Micron zwrócił ich uwagę nie tylko swoimi unikatowymi parametrami, ale też ceną i trwałością. Dokładając do tego fakt, że jest on dyskiem w pełni kompatybilnym z PS5, można śmiało uznać, że ma szanse na stałe trafić do czołówki najchętniej wybieranych dysków SSD przez klientów biznesowych i profesjonalnych graczy. Poznajmy zatem bliżej jego możliwości:

  • Szybka pamięć masowa Gen4 NVMe do wysokowydajnych obliczeń, przetwarzania danych i wymagających gier.
  • Technologia PCIe 4.0 NVMe z odczytami sekwencyjnymi do 6600 MB/s.
  • Zbudowany na bazie wiodącej technologii Micron Advanced 3D NAND i innowacyjny kontroler.
  • Wskaźnik MTTF powyżej 2 milionów godzin zapewniający dłuższą żywotność i niezawodność.
  • Zawiera oprogramowanie do klonowania i zarządzania SSD do optymalizacji wydajności, bezpieczeństwa danych i aktualizacji oprogramowania układowego.
  • 5-letnia gwarancja.

– To zaawansowane rozwiązanie w kategorii dysków SSD, po które sięgają profesjonaliści. Produkt został zaprojektowany przez Micron z najnowszą technologią Gen4 NVMe. Crucial P5 Plus zawiera zaawansowane funkcje, takie jak pełne szyfrowanie sprzętowe, dynamiczna akceleracja zapisu i adaptacyjna ochrona termiczna, które zapewniają bezpieczeństwo danych i zwiększają niezawodność systemu.wylicza Szymon Poloczek Product Manager w AB S.A

Dyski dostępne są w wersjach 500 GB, 1TB i 2TB. Ich cena zaczyna się od kilkuset złotych i jest uzależniona od pojemności pamięci. W odróżnieniu od innych producentów dysków SSD – produkty marki Micron są stale dostępne w sprzedaży. W swojej ofercie posiada je polski dystrybutor nowych technologii – firma AB S.A.

Sztuczna inteligencja podpowiada: