- Reklama -

Czy można ubezpieczyć samochód bez wychodzenia z domu?

Zobacz

- Reklama -

Kiedyś, żeby móc ubezpieczyć samochód należało załatwić wszystkie formalności w firmie ubezpieczeniowej. Tymczasem, odkąd dostęp do Internetu stał się powszechny, wiele spraw można załatwić online. Jest to spora wygoda.

Firmy, które zyskują na dobrym wizerunku

Jeżeli dana firma ubezpieczeniowa oferuje ubezpieczenie samochodu bez potrzeby wychodzenia z domu i wszystko można załatwić online, to pewne jest,
że jest to firma, która sporo zyska na własnym wizerunku. Klienci będą ją po prostu lepiej postrzegali. Będzie uchodzić za nowoczesną i profesjonalną.
Do takich firma ubezpieczeniowych zalicza się firma Aviva. Ubezpieczenie OC, jakie jest w niej oferowane nie wymaga osobistej wizyty w oddziale firmy.
Można telefonicznie lub mailowo skontaktować się z przedstawicielem firmy, który pomoże nam załatwić niezbędne formalności. Później, wystarczy wypełnić formularz ubezpieczeniowy, przesłać go oraz sumę obowiązującą za ubezpieczenie i niczym więcej się nie martwić. Co najważniejsze, wszystko to zrobione zostanie indywidualnie, wprost pod posiadany przez nas samochód i to, w jaki sposób
z niego korzystamy. Dlatego, kiedy kogoś interesuje: holowanie pojazdu po kolizji, holowanie awaryjne, uzyskanie pojazdu zastępczego na 14 dni, transport ubezpieczonych do miejsca holowania, wizyty lekarskie w razie potrzeby, odszkodowanie za uszkodzony w wypadku samochód i wyposażenie, w tym dwa foteliki, a także pokrycie kosztów wyrobienia nowych kluczyków lub sterowników, czy też pokrycie opłat za wyrobienie nowego dowodu rejestracyjnego lub prawa jazdy to powinien skorzystać z oferty firmy Aviva.

Nowoczesne podejście do rynku ubezpieczeń

Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań na rynku ubezpieczeń odnosi się także do tego, że można bezproblemowo ubezpieczyć swój samochód, robiąc to wirtualnie. Wobec tego, warto z tego skorzystać, kiedy zależy nam na szybkim i korzystnym ubezpieczeniu. Takim, dzięki któremu nie będzie potrzeby opuszczać mieszkania. Załatwienie OC wyłącznie przy pomocy własnego komputera jest ważne dla wielu klientów, zwłaszcza tych, którzy są ukierunkowani na nowoczesne technologie.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -