Eoptimo i Gameexpert na targach PGA w Poznaniu

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit
1 min

Na najbliższym Poznań Game Arena, które odbędzie się już 22-24.10.2021r., zobaczymy firmę dystrybucyjną Eoptimo Sp.zo.o., która na targach pojawi się po raz pierwszy w swojej historii w roli partnera sklepu internetowego z akcesoriami gamingowymi i sprzętem dla graczy Gameexpert.pl.

Obecność Eoptimo na największej w Polsce tego typu imprezie gamingowej to nie tylko znak, jaki profil dystrybucji obrała firma z Łodzi, ale odpowiedź na ogólnoświatowy trend wzrostu zainteresowania tematyką gamingową.

Jak wskazuje dystrybutor, współpraca z rozwijającym się sklepem internetowym Gameexpert.pl podczas PGA 2021 to dla Eoptimo okazja, aby dać się poznać bliżej partnerom biznesowym oraz by wybadać nastroje i potrzeby gamerów przed zaplanowaniem polityki zakupowej na najbliższy rok. To również szansa pozyskania nowych klientów i przedstawienia usługi sprzedaży w modelu dropshippingowym, w którym to Eoptimo specjalizuje od kilku lat. Zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość prowadzenia sklepu online bez posiadania własnej powierzchni magazynowej, czego doskonałym przykładem jest właśnie Gameexpert.pl.

Na specjalnie przygotowanym stanowisku Gameexpert.pl, pojawią się produktu kilku czołowych marek z wyłącznej dystrybucji Eoptimo, w tym Eve, Mosphera, WhiteShark, Eshark oraz SteelDigi.