Füsun Wehrmann została Chief of Technology w Grupie InPost

Izabela Myszkowska
Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit
2 min

InPost, lider wśród logistycznych platform e-commerce w Europie, wzmacnia swoje zasoby technologiczne. Od 24 sierpnia 2022 roku Füsun Wehrmann dołącza do zespołu jako Chief of Technology (CTO), nowej roli stworzonej w strukturze firmy.

– InPost jest jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie. Wprowadzone przez nas innowacje zrewolucjonizowały dostawę ostatniej mili i już na stałe zmieniły nawyki Polaków. Teraz skutecznie zachęcamy Europejczyków do udziału w tej rewolucji ekologicznej. Zgodnie z prawem Moore’a, wszystkie wykładnicze zmiany uwalniają niewyobrażalny potencjał i znajdują sposoby na rozwiązanie najtrudniejszych problemów świata. Takie zmiany są możliwe tylko wtedy, gdy innowacyjna i dobrze funkcjonująca baza technologiczna staje się częścią równania. Jestem przekonany, że zespół, który zbudowaliśmy pod kierownictwem Füsun, jest w stanie zrealizować więcej niż jedno przedsięwzięcie, które zrewolucjonizuje wysyłanie i odbieranie paczek i sprawi, że sam proces będzie jeszcze szybszy i bardziej przyjazny dla planety na każdym rynku, na którym działamy. Oprócz ogromnego doświadczenia zdobytego w sektorze IT, Füsun pokazała, jak wpływowa może być kobieta-przywódca w kształtowaniu organizacji w kierunku sprawiedliwości i ciągłego doskonalenia kultury, mówi Rafał Brzoska, CEO i założyciel InPost.

InPost Fusun

Na nowo utworzonym stanowisku Füsun Wehrmann będzie odpowiedzialna za stworzenie, wraz z zespołem ekspertów, długoterminowej strategii optymalizacji i maksymalizacji korzyści skali w procesach biznesowych. Do jej zadań należeć będzie również opracowanie rozwiązań technologicznych zwiększających zadowolenie klientów z usług oferowanych przez Grupę InPost. Zostanie to wsparte jej ponad 25-letnim doświadczeniem w inżynierii, rozwoju produktu i projektowaniu, w połączeniu z globalną wizją ciągłego rozwoju naszych możliwości technologicznych. Füsun zyskała doświadczenie dzięki współpracy z takimi markami jak Microsoft, Vodafone, Naspers & OLX i Wayfair. Füsun Wehrmann rozpoczyna współpracę z Grupą InPost 24 sierpnia 2022 roku.

- Advertisement -
Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz

- REKLAMA -