Dołącz już teraz do uczestników Plebiscytu 

BITy 2022

Füsun Wehrmann została Chief of Technology w Grupie InPost

Udostępnij

InPost, lider wśród logistycznych platform e-commerce w Europie, wzmacnia swoje zasoby technologiczne. Od 24 sierpnia 2022 roku Füsun Wehrmann dołącza do zespołu jako Chief of Technology (CTO), nowej roli stworzonej w strukturze firmy.

– InPost jest jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie. Wprowadzone przez nas innowacje zrewolucjonizowały dostawę ostatniej mili i już na stałe zmieniły nawyki Polaków. Teraz skutecznie zachęcamy Europejczyków do udziału w tej rewolucji ekologicznej. Zgodnie z prawem Moore’a, wszystkie wykładnicze zmiany uwalniają niewyobrażalny potencjał i znajdują sposoby na rozwiązanie najtrudniejszych problemów świata. Takie zmiany są możliwe tylko wtedy, gdy innowacyjna i dobrze funkcjonująca baza technologiczna staje się częścią równania. Jestem przekonany, że zespół, który zbudowaliśmy pod kierownictwem Füsun, jest w stanie zrealizować więcej niż jedno przedsięwzięcie, które zrewolucjonizuje wysyłanie i odbieranie paczek i sprawi, że sam proces będzie jeszcze szybszy i bardziej przyjazny dla planety na każdym rynku, na którym działamy. Oprócz ogromnego doświadczenia zdobytego w sektorze IT, Füsun pokazała, jak wpływowa może być kobieta-przywódca w kształtowaniu organizacji w kierunku sprawiedliwości i ciągłego doskonalenia kultury, mówi Rafał Brzoska, CEO i założyciel InPost.

InPost Fusun

Na nowo utworzonym stanowisku Füsun Wehrmann będzie odpowiedzialna za stworzenie, wraz z zespołem ekspertów, długoterminowej strategii optymalizacji i maksymalizacji korzyści skali w procesach biznesowych. Do jej zadań należeć będzie również opracowanie rozwiązań technologicznych zwiększających zadowolenie klientów z usług oferowanych przez Grupę InPost. Zostanie to wsparte jej ponad 25-letnim doświadczeniem w inżynierii, rozwoju produktu i projektowaniu, w połączeniu z globalną wizją ciągłego rozwoju naszych możliwości technologicznych. Füsun zyskała doświadczenie dzięki współpracy z takimi markami jak Microsoft, Vodafone, Naspers & OLX i Wayfair. Füsun Wehrmann rozpoczyna współpracę z Grupą InPost 24 sierpnia 2022 roku.

Źródło:InPost

Zobacz

MAEA: Ihor Muraszow nie będzie już szefem Zaporoskiej Elektrowni Atomowej zajętej przez Rosję

Ihor Muraszow, zatrzymany kilka dni temu przez Rosjan, a następnie uwolniony dyrektor generalny Zaporoskiej Elektrowni Atomowej na południu Ukrainy, nie wróci już na to stanowisko - poinformowała we wtorek w komunikacie Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej (MAEA).

Rada UE uzgodniła środki nadzwyczajne w celu obniżenia cen energii

Unijni ministrowie odpowiedzialni za energetykę osiągnęli w piątek porozumienie polityczne w sprawie regulacji zaproponowanych przez Komisję Europejską w sprawie wysokich cen energii. Rozporządzenie wprowadza wspólne działania mające na celu ograniczenie zapotrzebowania na energię elektryczną oraz gromadzenie i redystrybucję nadwyżki przychodów sektora energetycznego.

Rzeczkowska: koszt tegorocznych działań osłonowych dot. cen energii to kilkadziesiąt mld zł

Tegoroczne koszty działań osłonowych, podejmowanych przez rząd w związku ze wzrostem cen energii i paliw to kilkadziesiąt miliardów złotych - oświadczyła w środę na konferencji prasowej minister finansów Magdalena Rzeczkowska.

Notowania metali bazowych, węgla i paliw (tabela)

Notowania metali bazowych na London Metal Exchange, uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.

Niemcy przedłużają działanie elektrowni węglowych. Przyszłość atomu niepewna

Rząd Niemiec podjął decyzję o wydłużeniu o rok pracy elektrowni węglowych, pozostających w rezerwie sieciowej. Kwestia dalszej eksploatacji elektrowni jądrowych jest nadal przedmiotem gorących dyskusji – informuje w środę portal dziennika „Der Spiegel”.

Milczarski: LOT bez Centralnego Portu Komunikacyjnego nie przetrwa

PLL LOT bez Centralnego Portu Komunikacyjnego nie przetrwają; LOT potrzebuje tego projektu - mówił we wtorek prezes spółki Rafał Milczarski. Dodał, że firma nie ma tylu pasażerów co w roku 2019, ale poziom taki zamierza osiągnąć w przyszłym roku.
- Reklama -

REKLAMA