in ,

Godny następca – DJI Phantom 3 SE

Z końcem sierpnia w ofercie Sferis pojawi się następca Phantom 3 czyli Phantom 3 SE. To solidny i intuicyjny dron, który zapewnia doskonałą jakość obrazu i doskonałe parametry lotu − wszystkie funkcje, dzięki którym seria Phantom DJI zyskała status kultowej.

Dzięki niezwykłej łatwości sterowania, maksymalnej długości lotu wynoszącej 25 minut, aparatowi 4K, transmisji  o zasięgu 4 km  i optycznemu systemowi pozycjonowania Phantom 3 SE przewyższa swych poprzedników niemal pod każdym względem, dając użytkownikom uczucie prawdziwego latania.

W wielkim skrócie to co wyróżnia Phantoma 3 SE od poprzedników to nagrywanie 4K zamiast 2,7K, wbudowana kamera w dół i znacznie lepszy zasięg wizji – mówi Konrad Pszczółkowski, Product Manager spółki Action

DJI Phantom 3 SE
DJI Phantom 3 SE

Aparat 4K

Aparat Phantom 3 SE nagrywa w jakości 4K 30 fps i wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 12 MP, dostarczając imponująco wyraźny i szczegółowy obraz. Specjalnie zaprojektowany obiektyw wyposażony w 94° pole widzenia. Świetnie nadaje się do wykonywania zdjęć lotniczych i gwarantuje doskonałe efekty pracy.

DJI Phantom 3 SE
DJI Phantom 3 SE

Ulepszony zasięg sterowania

Nowo rozbudowany system transmisji wideo Wi-Fi pozwala latać dalej z zachowaniem krystalicznie czystego obrazu na żywo. Phantom 3 SE zapewnia niezawodną kontrolę i transmisję obrazu w odległości do 4 km, więc wystarczy, że skupisz się na wykonaniu możliwie najlepszych ujęć.*

*Maksymalny zasięg sterowania może się różnić w zależności od warunków otoczenia i lokalnych przepisów.

DJI Phantom 3 SE
DJI Phantom 3 SE

Łatwy w użyciu

Profesjonalnie zaprojektowany sprzęt w połączeniu z aplikacją DJI GO sprawiają, że wykonywanie zdjęć lotniczych staje się równie proste, jak przy pomocy smartphona. Inteligentne tryby lotu, takie jak Blokada kursu (Course Lock) i Punkt docelowy (Point of Interest), pozwalają latać i fotografować w profesjonalny sposób, a wiodąca w branży technologia kontroli zapewnia swobodę latania.

DJI Phantom 3 SE
DJI Phantom 3 SE

Pozycjonowanie optyczne

Wyposażony w system pozycjonowania optycznego Phantom 3 SE stabilnie unosi się w powietrzu nawet bez sygnału GPS. Czujniki ultradźwiękowe i wizyjne mierzą wysokość i prędkość lotu, dostarczają użytkownikom informacje, których potrzebują, aby latać bezpiecznie.*

*Pozycjonowanie optyczne działa jedynie podczas lotu do wysokości trzech metrów nad odpowiednio oświetloną i wyraźnie ukształtowaną powierzchnią.

DJI Phantom 3 SE
DJI Phantom 3 SE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ
sąd

Sąd umarza postępowanie upadłościowe Hawe

epson

Epson rozpoczął współpracę z firmą Nuance