Infor wspiera AWS for Automotive

Udostępnij

Infor, specjalizujący się w rozwiązaniach chmurowych dla prze­­mysłu poinformował, że wspiera inicjatywę Amazon Web Services (AWS), AWS for Automotive. Ma to na celu pomoc klientom Infor związanym z branżą motoryzacyjną w sprostaniu najważniejszym wyzwaniom. To, między innymi, budowa spraw­niejszych i elastyczniejszych łańcuchów dostaw, pozyskiwanie i zatrzymywanie największych talentów, utrzymanie wysokiego poziomu rentowności mimo znacznych zakłóceń rynko­wych, rozwijanie działań związanych z bezpieczeństwem i zrównoważonym rozwo­jem, a także stworzenie platformy dla przyszłego wzros­tu. Współpraca ta dowodzi, że Infor kładzie nacisk na branżę motoryzacyjną i dostarczanie klientom godnych zaufania usług chmurowych za pośrednictwem AWS.

AWS for Automotive obejmuje usługi i rozwiązania oferowane przez platformę AWS oraz związanych z nią partnerów, opracowane pod kątem potrzeb klientów z branży motoryza­cyjnej. Dzięki tej inicjatywie wybór odpowiednich narzędzi i partnerów do zadań o najwyż­szym priorytecie w przemyśle samochodowym stanie się łatwiejszy w każdym obszarze – od pojazdów definiowanych programowo i usieciowionej mobilności po produkcję i łań­cuch dostaw. Klientom, którzy chcieliby skorzystać z odpowiedniego wsparcia by przyspieszyć wdrażanie danego rozwiązania, AWS for Automotivewskazuje dedyko­wanych specjalistów AWS z branży motoryzacyjnej, zespoły AWS Professional Services oraz wiodących partnerów AWS w każdym z obszarów związanych z wdrażanym rozwiązaniem.

Infor posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie we współpracy z najbardziej znanymi światowymi firmami motoryzacyjnymi. Infor CloudSuite Automotive to wiodące rozwiąza­nie w dziedzinie w pełni funkcjonalnych usług opartych na chmurze, przeznaczo­nych dla branży motoryzacyjnej. Oferuje ono zintegrowane funkcje finansowe dostosowane do konkretnych parametrów branży, w tym dotyczące producentów oryginalnego wyposa­żenia (OEM, original equipment manufacturers), dostawców na różnych poziomach oraz producentów pojazdów specjalnego przeznaczenia. Innowacyjne technologie chmurowe Infor zaprojektowano do współpracy z AWS, aby wzmocnić zdolność firm do elastycznej adaptacji i utrzymania przewagi nad konkurencyjnymi środowiskami biznesowymi.

– „W AWS i Infor w równym stopniu zależy nam, by wszelka działalność związana z motoryzacją skupiała się na naszych klientachpodkreśla Scott Kamieneski, dyrektor generalny Infor w sektorze motoryzacyjnym – „Pasmo zakłóceń doprowadziło do niedaw­nych zmian rynkowych, co postawiło całą branżę – od producentów OEM po dostawców – przed koniecznością spełnienia większych wymagań. Branża musi szybciej wdrażać strategie cyfrowe. Powinna robić to sprawniej i wyciągać wnioski, opierając się na bardziej przejrzystej analizie danych. Współpracując z AWS, Infor dostarcza najwyższej klasy rozwiązania dla branży motoryzacyjnej, które zwiększają produktywność i pomagają osiągać lepsze wyniki”. 

W celu zapewnienia funkcjonalności dostosowanej do wymagań branży, platformę aplikacji dla przedsiębiorstw Infor OS oraz zaprojektowane specjalnie dla przemysłu samochodowego oprogramowanie Infor CloudSuite Automotive oparto na usłu­gach infrastrukturalnych AWS. Eliminuje to konieczność drobiazgowego dopasowywania rozwiązań do konkretnych zadań bądź przeprowadzania integracji. W ramach Infor CloudSuite Automotive organizacje korzystać mogą z automatycznych aktualizacji, które pozwalają na wykorzystanie najnowszych osiągnięć Infor wspierających wydajność biznesową. Dzięki Infor CloudSuite Automotive firmy mogą trafniej odpowiadać na potrzeby swoich klientów, utrzymywać wydajność pracowników i dostarczać na rynek innowacyjne produkty – zanim zrobi to konkurencja.

Źródło:Infor

Zobacz

Jak obniżyć koszty budowania sieci 5G?

Branża telekomunikacyjna sięga na nowo po pasmo O-Band, bo...

Niemcy: niski stan wody na Renie powoduje problemy z ruchem towarowym

Niski poziom wody na Renie budzi duże obawy operatorów żeglugi śródlądowej. Sytuacja znacznie utrudnia transport np. węgla i podnosi koszty frachtu, ponieważ towary muszą być rozdzielone na większą liczbę statków o mniejszej ładowność - informuje w środę „Tagesschau”.

Bujak: kurs złotego będzie zależeć od działań najważniejszych banków centralnych względem oczekiwań rynkowych

Kurs złotego będzie zależeć od działań najważniejszych banków centralnych względem oczekiwań rynkowych. Jeśli np. Fed dokona podwyżek większych niż oczekują rynki, może się nasilić presja na osłabienie złotego – powiedział PAP główny ekonomista PKO BP Piotr Bujak.

Poczta Polska liczy na poprawę wyniku sprzedaży towarów

Poczta Polska liczy, że w tym roku uda się jej poprawić wynik sprzedaży zanotowany w roku 2021, kiedy to klienci kupili w placówkach pocztowych produkty za prawie 350 mln zł - wynika ze środowego komunikatu Poczty Polskiej.

Notowania metali bazowych, węgla i paliw (tabela)

Notowania metali bazowych na London Metal Exchange, uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.

Nature: fale upałów przerosły oczekiwania wynikające z modeli klimatycznych

Fale upałów przerosły oczekiwania wynikające z modeli klimatycznych. Lipcowe rekordy temperatur w Wielkiej Brytanii zostały przekroczone wcześniej, niż zakładali naukowcy – czytamy w Nature.
- Reklama -

REKLAMA