Ad image

Jak wybrać idealną szafę do przedpokoju?

Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit

Marzy ci się idealnie zorganizowany dom bądź mieszkanie? Jeśli tak, to warto zacząć od dobrej organizacji pomieszczeń, a przede wszystkim przedpokoju, który od zawsze jest wizytówką całego mieszkania. I właśnie dlatego potrzebujesz odpowiedniej szafy, która pozwoli zaprowadzić porządek w tym pomieszczeniu, jednocześnie będąc doskonałą dekoracją.

Garderoba lub szafa do przedpokoju to wygodne miejsce do przechowywania ubrań oraz innych przedmiotów. Jest meblem niezwykle potrzebnym i niezbędnym w każdym domu. Funkcjonalnie urządzone wnętrze szafy ułatwia domownikom życie zapewniając łatwy dostęp do ubrań.

mebledoprzedpokoju

Szafa do przedpokoju

Przedpokój to przestrzeń, która musi być urządzona w sposób absolutnie praktyczny i wygodny. Docenisz to już po pierwszych dniach użytkowania.
Praktyczne meble do przedpokoju to takie, które są łatwe w użytkowaniu i zachowaniu czystości oraz bez problemu pomieszczą całą wierzchnią garderobę. Jakie więc meble wybrać, by zapewnić sobie i rodzinie doskonałą organizację? My Ci podpowiemy.

Dobierając szafę do przedpokoju, przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na rozmiary – nie tylko pomieszczenia, ale przede wszystkim upatrzonego mebla.
Warto także zastanowić się, jaki rodzaj cię interesuje: czy mają to być szafy przesuwne, szafy klasycznie otwierane czy też standardowe garderoby z wieszakami. Dobrze się zastanów nad tym, co w Twoim przedpokoju sprawdzi się najlepiej.

Naszym zdaniem, szafa z drzwiami przesuwnymi będzie najlepszą opcją. Jest ona meblem uniwersalnym, który pozwala perfekcyjnie wykorzystać dostępne miejsce. Pakowność, funkcjonalność oraz możliwość idealnego dopasowania jej do wystroju – to tylko przykładowe zalety szafy przesuwnej. Gotowe szafy dostępne są w wielu uniwersalnych rozmiarach: poczynając od szerokości 100 cm do nawet 270 cm!

szafa przesuwna

Szafa do przedpokoju: ile wygospodarować na nią miejsca?

Według nas, odpowiedź jest zawsze jedna – jak najwięcej.
Jeśli w mieszkaniu występują różnorakie wnęki to warto je wykorzystać na wbudowaną szafę lub skorzystanie z nieco tańszej opcji – zakupu gotowej szafy, pasującej rozmiarem.
Warto zdecydować się na model z drzwiami przesuwnymi, które nie wymagają wolnego miejsca przed szafą, doskonale sprawdzają się więc na przykład wtedy, kiedy naprzeciwko mebla znajdują się drzwi wejściowe czy też drzwi do łazienki, a także w przypadku wąskiego lub małego przedpokoju.

przedpokoj2

Szafa do przedpokoju: jak optycznie powiększyć przestrzeń?

Zastosowanie luster to prosty i skuteczny sposób na optyczne powiększenie ciasnego wnętrza. Również świetnie się sprawdzą szklane fronty drzwi lub takie, które są wykonane z jasnych płyt – najlepiej w połysku.

Jeśli stoisz przed wyborem szafy do przedpokoju, to bez względu na jej rodzaj, pamiętaj, że powinna być ona pojemna, dobrze zorganizowana i skonstruowana tak, by jak najlepiej wykorzystać każdy dostępny centymetr. Zwłaszcza, że nasze polskie przedpokoje nie grzeszą zbyt dużą powierzchnią użytkową.

By przedpokój był piękny i spełniał swoją funkcję, musisz zachować idealny porządek – wtedy unikniesz niepotrzebnych nerwów tuż przed wyjściem z domu.

Artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *