Medallia ma nowego wiceprezesa ds. sprzedaży na Europę Wschodnią

Udostępnij

Z początkiem roku Marcin Grygielski objął funkcję wiceprezesa do spraw sprzedaży na Europę Wschodnią w firmie Medallia. Będzie on odpowiadał za realizowanie strategii biznesowej oraz rozwijanie współpracy i zarządzanie relacjami z klientami w podległym regionie.

Medallia specjalizuje się w CX (Customer Experience), czyli tworzeniu pozytywnych wrażeń konsumentów. Wejście firmy Medallia na polski rynek stworzyło potrzebę lokalnego rozwoju firmy Medallia oraz opracowania strategii rozwoju w tym obszarze dla firm, chcących poprawić doświadczenia swoich klientów.

Marcin Grygielski posiada blisko 20-letnie doświadczenie sprzedażowe w zakresie wykorzystania chmury i sztucznej inteligencji, które zdobył, pracując dla firm takich jak NextiraOne, Interactive Intelligence czy Genesys. Specjalizuje się w systemach Call Center, Web Analytics, Big Data oraz AI w procesach obsługi klienta. Dodatkowo jest absolwentem programu MBA Politechniki Warszawskiej.

medallia

Doświadczenia klientów realnie stają się coraz ważniejszym czynnikiem rozwoju firm. Monitorowanie wrażeń klientów, reagowanie w czasie rzeczywistym na ich sugestie oraz przewidywanie zachowań na podstawie zgromadzonych danych pozwala biznesowi zwiększyć potencjał sprzedaży. Zebrane informacje są jednym z najważniejszych zasobów firmy, który może realnie umocnić jej sytuacje na rynku, wpływając również na budowanie pozytywnych relacji i poziomu lokalności klientów” – komentuje Marcin Grygielski Eastern wiceprezes do spraw sprzedaży na Europę Wschodnią w firmie Medallia.

Źródło:Medallia

Zobacz

Sygnis wygrał przetarg w Bułgarii na kwotę ponad 400 tys. zł

Notowana na NewConnect deeptechowa spółka prowadząca projekty R&D w...

Blisko 40 proc. Polaków ogranicza wydatki

Już 38,4 proc. respondentów deklaruje, że w ostatnich miesiącach zrezygnowali z wyjścia do kina czy teatru - wynika z sondażu IBRiS dla poniedziałkowej "Rzeczpospolitej".

Firma Nike w ciągu najbliższych miesięcy całkowicie wycofa się z Rosji

Amerykańska firma Nike w ciągu najbliższych miesięcy w pełni wycofa się z Rosji - poinformowała w czwartek agencja Reutera, powołując się na oświadczenie firmy.

Adamczyk: silosy na zboże nie muszą być budowane przy granicy

Silosy na zboże nie muszą być budowane tylko przy granicy polsko-ukraińskiej, ale wszędzie tam, gdzie będzie to korzystne z logistycznego punktu widzenia - powiedział we wtorek minister infrastruktury Andrzej Adamczyk na konferencji po posiedzeniu rządu.

USA: na Wall Street mocne spadki, korekta wzrostowa zaczyna tracić impet

Wtorkowa sesja na Wall Street zakończyła się mocnymi spadkami głównych indeksów, a Dow stracił prawie 500 punktów. Analitycy oceniają, że trwająca od kilku dni korekta wzrostowa po długich spadkach zaczyna już tracić swój impet.

Kowalczyk: bezpieczeństwo żywnościowe Polaków jest niezagrożone

Bezpieczeństwo żywnościowe Polaków jest niezagrożone - powiedział w sobotę PAP wicepremier, minister rolnictwa Henryk Kowalczyk. Ubolewał nad tym, że pomoc UE w sprawie transportu ukraińskiego zboża pozostaje do tej pory jedynie w formie deklaracji, a nie faktów.
- Reklama -