[the_ad_group id="105318"]

My też możemy Tobie pomóc w sprzedaży.

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka
Posiada wieloletnie doświadczenie w PR, przedsiębiorca, były reseller i programista. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym.
[the_ad_group id="105318"]

My też możemy Tobie pomóc w sprzedaży.

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka
Posiada wieloletnie doświadczenie w PR, przedsiębiorca, były reseller i programista. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym.

Przejrzałeś rzeczy, które od lat zalegają na strychu i znalazłeś rzeczy, które mogą przydać się komuś innemu? Chcesz sprzedać samochód i wymienić go na lepszy model?

Z całą pewnością przekonałeś się więc, że korzystanie z najpopularniejszych stron ogłoszeniowych i portali aukcyjnych nie jest do końca satysfakcjonujące. Na szczęście, istnieją alternatywy, dzięki którym możesz sprzedawać szybko i na własnych zasadach.

Nie zawsze satysfakcjonująca cena – mamy na to radę

Wystawiając przedmioty na portalu aukcyjnym możesz zyskać naprawdę satysfakcjonującą cenę. Niestety, nie jest to regułą. Czasem bywa tak, że użytkownicy licytują się na kwoty znacznie poniżej twoich oczekiwań. Wybierając serwis oGratis.pl unikasz tego ryzyka określając cenę, jaka będzie dla ciebie satysfakcjonująca.

Darmowe ogłoszenia

Koszt publikacji ogłoszenia na niektórych z portali bywa naprawdę duży. W przypadku przedmiotów używanych lub tych, których wartość jest niewielka sprzedaż może okazać się całkowicie nieopłacalna. Na szczęście, wystawiając przedmioty na naszej stronie nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

Unikasz pośredników

Częstym problemem związanym ze stronami aukcyjnymi i ogłoszeniowymi jest pośrednictwo portalu. Nie tylko nie jest bezpłatne, ale również może przyczyniać się do tego, że pieniądze ze sprzedaży nie trafiają od razu na twoje konto. Decydując się wystawiać swoje oferty na oGratis.pl nie masz tego problemu. Na naszej stronie użytkownicy sami uzgadniają ze sobą szczegóły transakcji.

Nie tylko dla osób prywatnych

Doskonale rozumiemy, że nie tylko osobom prywatnym zależy na szybkiej sprzedaży. Dlatego też nie zamykamy się na potrzeby przedsiębiorców. Jeśli prowadzisz własną firmę i zależy ci na tym, by sprzedawać szybko i korzystnie również możesz zdecydować się na ogłoszenie się na www.oGratis.pl – o tym, że to działa przekonało się już wielu właścicieli firm.

Jak widzisz, istnieje alternatywa dla portali ogłoszeniowych pobierających prowizję za pośredniczenie w procesie sprzedaży. Dzięki temu, możesz zaoszczędzić czas i zyskać pieniądze. Jeśli więc poszukujesz miejsca, w którym warto wystawiać przedmioty na sprzedaż koniecznie sprawdź oGratis.pl.

[the_ad_group id="105326"]

Popularne

Trend 24h

[the_ad_group id="105327"]

więcej publikacji

od naszych partnerów