Nowy Dyrektor Generalny w Chmurowisko.pl

Natalia Zębacka - Redaktor Brandsit

Do grona kadry zarządzającej Chmurowiska, jednej z największych polskich firm konsultingowych z branży chmurowej dołączył właśnie Michał Jaworski, który posiada dwudziestoletnie doświadczenie w branży IT i pełnił szereg funkcji zarządczych w miedzynarodowych organizacjach.

W tym pracowitym dla całej branży czasie, skupimy się na rozwoju kompetencji organizacji, budowaniem nowych usług oraz nowych kanałach sprzedaży w Polsce i za granicą.” – zapowiedział nowy CEO.

Chmurowisko to jedna z pierwszych i największych polskich spółek zajmujących się konsultingiem w obszarach migracji i budowaniu rozwiązań opartych o chmurę publiczną, AI, Machine Learning oraz Data Engineering dla klientów enterprise i corporate. Spółka w niespełna 3 lata swojej działalności zdążyła przeprowadzić setki projektów i dziesiątki migracji dla klientów w Polsce i na świecie. Na liście klientów Chmurowiska znajdują się już takie firmy jak ABB, DPD, Kruk, Circle K, Aviva, Media Expert, czy banki ING, Alior i BGŻ BNP Paribas.

Michał Jaworski obejmujący stanowisko Dyrektora Generalnego ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje doświadczenie w branży IT zdobywał w takich firmach jak Citibank, Aviva, AXA Direct a ostatnio EcoVadis, gdzie zarządzał zespołami w obszarach Infrastructure, Cloud, Security oraz Data Management. Michał Jaworski jest silnie zaangażowany w propagowanie powszechnego wykorzystania usług Public Cloud. Zwolennik partnerskiego podejścia do współpracy w organizacji, kładący duży nacisk na jakość dostarczanych usług i produktów.