Nowy Program Partnerski Xerox

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka
Posiada wieloletnie doświadczenie w PR, przedsiębiorca, były reseller i programista. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym.

Nowy Program Partnerski Xerox

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka
Posiada wieloletnie doświadczenie w PR, przedsiębiorca, były reseller i programista. Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym.

Xerox zmienia zasady Programu Partnerskiego. Od teraz Partnerzy będą mogli współpracować z firmą na prostszych zasadach i z możliwością uzyskania większych backrabatów.

Nowa odsłona Programu Partnerskiego ma zrewolucjonizować sposób współpracy firmy z Partnerami. Dostaną oni do rąk narzędzia, dzięki którym łatwiej będzie im zarządzać sprzedażą urządzeń Xerox. To m.in. dostęp do platformy SMART, która automatycznie generuje oferty i plasuje je w porównywarce rynkowej. Producent postawił także na serię spotkań Discovery Events, prezentujących ofertę biznesową, a także Digital marketing, pomagających Partnerom promować swoją ofertę w internecie. Jak twierdzą przedstawiciele Xerox, zasady Programu są bardzo przemyślane, a jego opracowywanie trwało od pewnego czasu.

Nowy Program Partnerski to gwarancja wsparcia przez większy zespół specjalistów obsługujących Partnerów z segmentu Channel Managed Print Services. W naszej ofercie znajdą się też działania z zakresu promocji urządzeń A3 dla Document Technology Partners i sprzedaż urządzeń A4 z materiałami eksploatacyjnymi dla grupy Authorised Resellers. Dalej nie przestajemy kierować naszych produktów A4 do szerokiego rynku – DAGMARA POMIRSKA, INDIRECT CHANNEL SALES & MARKETING DIRECTOR, XEROX POLSKA

Osoby uczestniczące w Programie Partnerskim mogą liczyć na wyższe niż dotychczas backrabaty i większe wsparcie marketingowe.

Nowością jest wyposażenie Partnerów w narzędzie w postaci platformy CRM. Xerox chce maksymalnie uprościć współpracę Partnerów z końcowymi klientami, dlatego do ich rąk oddajemy aplikację Showpad, która ułatwia dostęp do materiałów marketingowych – DAGMARA POMIRSKA, INDIRECT CHANNEL SALES & MARKETING DIRECTOR

Popularne

Trend 24h

więcej publikacji

od naszych partnerów