Nowy Team Leader w S4E

Newsroom BrandsIT
Newsroom BrandsIT - NewsRoom Brandsit 4 min
4 min

Z dniem 2 września 2019 r. Marcin Bartkowski obejmuje stanowisko Team Leader’a pionu Dell Technologies w strukturach S4E. Dotychczasowy szef pionu, Robert Rogalski zakończył współpracę ze spółką.

Marcin Bartkowski pracował w takich firmach jak Alcatel, NextiraOne Polska (obecnie Dimension Data Polska) oraz S&T Services Polska. Od 2017 r. prowadził własną firmę IT.

Jednocześnie do zespołu dołącza Dominik Themerson, który od 2017 r. w Dell EMC pełnił regionalną rolę Business Development Managera odpowiedzialnego za architekturę HCI w krajach CEE. Od samego początku ściśle współpracował z S4E budując i wzmacniając kompetencje partnerów w zakresie hiperkonwergencji. Obecnie wspólnie z Marcinem będą odpowiedzialni za kompletne portfolio Dell Technologies.

Od 1 lipca br. w związku z przejęciem przedsiębiorstwa ABC Daty przez Roseville Investments (Also Holding), S4E przeszło pod kontrolę międzynarodowego dystrybutora. ALSO w Europie obecne jest w 18 krajach.
W portfolio posiada ponad 160 tysięcy produktów od ponad 350 producentów. Ważnym podkreślenia jest fakt, że wsparcie S4E, przez tak potężnego gracza na rynku IT, otwiera nowe możliwości biznesowe dotychczasowym partnerom spółki i co najistotniejsze, to gwarancja stabilizacji finansowej.

Ponadto spółka S4E S.A. w II kw. 2019 r. znacznie zwiększyła swoją rentowność. Zysk brutto na sprzedaży poprawił się z 3,7 mln zł do 4,5 mln zł.

Marcin Bartkowski S4ES4E to najbardziej doświadczony dystrybutor Dell EMC w Polsce. Tym bardziej cieszę się, że dołączam do zespołu. Jestem głęboko przekonany, że zarówno dla Dell Technologies, jak i Partnerów będziemy solidnym wsparciem  w cyfrowej transformacji. Skupiamy się na; kompleksowej infrastrukturze Dell EMC, rozwiązaniach HCI i wsparciu wdrożeniowym. Oczywiste jest, że organizacje dzisiaj potrzebują głównie rozwiązań, które pozwalają im przechowywać, transferować i zabezpieczać rosnący wolumen danych. To nasz konik.

Niezmiennie kanał partnerski jest dla nas kluczowy. On stanowi o naszej sile i zapewni nam sukces w przyszłości. Dlatego w pierwszej kolejności będę docierał do naszych partnerów, aby upewnić się, że nadal utrzymujemy relacje, które zostały zbudowane w ciągu ostatnich lat.- deklaruje Marcin Bartkowski Dell Team Leader S4E S.A.

Zmiany modeli biznesowych naszych partnerów i ich klientów, wymagają od nas nowego podejścia, również organizacyjnego. Dzisiaj jesteśmy wstanie sprostać oczekiwaniom rynku dzięki naszym kompetencjom z zakresu wsparcia wdrożeniowego i przewadze jaką daje kompleksowa infrastruktura Dell Technologies. Jednocześnie dołącza do nas dwóch bardzo doświadczonych managerów, obaj realizowali największe projekty IT w tym kraju. Ten ruch ma umocnić naszą pozycję VAD’a pierwszego wyboru, jeżeli chodzi o rozwiązania Dell Technologies w Polsce – zapewnia Arkadiusz Możdżeń, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych i Handlowych, S4E S.A.

Dominik Themerson S4EDotychczasowe doświadczenia we współpracy z S4E oraz wsparcie biznesowe ALSO przekonały mnie ostatecznie , by po odejściu z Dell EMC dołączyć do zespołu S4E i rozwijać sprzedaż rozwiązań Data Center na rynku Partnerskim w Polsce. Zespół do którego dołączam jak i potencjał Partnerów Dell EMC stwarzają ogromne możliwości poparte unikalnymi kompetencjami, których dalszy rozwój będę wspierał –  oświadczył Dominik Themerson Business Development Manager DellEMC w S4E.

Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz