in ,

Pięć zalet strony internetowej w abonamencie

Rozpoczynając swoją działalność – niezależnie od branży, którą reprezentujesz – powinieneś pamiętać zawsze o jednym: firmowa strona internetowa pomoże Ci wypromować przedsiębiorstwo oraz dotrzeć do jeszcze szerszego grona potencjalnych klientów. W przypadku, gdy Twoje przedsiębiorstwo dysponuje ograniczonym budżetem, warto zdecydować się na założenie strony internetowej w rozliczeniu abonamentowym. Poniżej przedstawiamy pięć zalet takiego rozwiązania.

Jedna opłata – wiele korzyści

Posiadanie witryny internetowej w rozliczeniu abonamentowym wiąże się z uiszczaniem regularnej opłaty. Jej wysokość jest stała, w zależności m.in. od wykupionego pakietu. W ten sposób zawsze będziesz wiedział jaki koszt miesięcznie przeznaczysz na prowadzenie strony internetowej – resztę pieniędzy możesz spożytkować, np. inwestując w inne działania marketingowe. Ponadto, wykupując taki pakiet usług, zapewniasz swojej firmie nie tylko domenę, ale też hosting oraz możliwość wykorzystania gotowego szablonu – nie musisz zatem martwić się o każdy z tych aspektów z osobna. Wszystko otrzymujesz w jednej cenie, dostosowanej do Twoich możliwości oraz potrzeb.

Gotowe rozwiązanie od zaraz

Wykorzystanie dostępnych w pakiecie gotowych szablonów zapewnia oszczędność czasu – normalnie musiałbyś poczekać, aż grafik i programista stworzą dla Ciebie projekt witryny od zera, a następnie umieszczą stronę na serwerze. W tym przypadku otrzymujesz gotowe rozwiązanie, które jeszcze tego samego dnia zaczyna na siebie zarabiać. Martwisz się, że żaden z wykonanych już szablonów nie wpasuje się w indywidualne potrzeby Twojej firmy? Nic bardziej mylnego – spośród licznych projektów graficznych z pewnością dopasujesz taki, który będzie wyglądał, jakby został stworzony specjalnie dla Ciebie.

Pomoc serwisowa dostępna zawsze i wszędzie

Wykupując stronę internetową, w przypadku nagłej awarii nie jesteś pozostawiony sam sobie. Większość dostępnych na rynku usługodawców oferuje w pakiecie również profesjonalne wsparcie techniczne, dostępne 24 godziny na dobę. Dzięki temu prowadzenie witryny internetowej jest łatwiejsze – w razie problemów możesz zawsze liczyć na szybką reakcję i fachową pomoc.

Poczta e-mail w pakiecie

Nie od dziś wiadomo, że jeden z najważniejszych aspektów skutecznego przedsiębiorcy to dostępność dla klientów. Pomocnym narzędziem jest w tym przypadku stabilny adres poczty elektronicznej, na który zarówno aktualni, jak i potencjalni klienci będą mogli wysyłać swoje zapytania. Decydując się na stronę internetową w rozliczeniu abonamentowym, zyskasz również firmową skrzynkę e-mailową w adresie swojej firmy.

Dostępność na wszystkie urządzenia mobilne

Wykupiona firmowa strona internetowa przygotowywana jest w taki sposób, aby była responsywna. Co to w praktyce oznacza dla Twojego przedsiębiorstwa? W dzisiejszych czasach potencjalny klient przegląda Internet nie tylko za pomocą stacjonarnego komputera czy laptopa – równie często czyni to za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dodatkowym atutem jest zatem fakt, że Twoja witryna wyświetla się odpowiednio również na nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapisz się na nasz newsletter!
SUBSKRYBUJ

Steganografia coraz częstszym narzędziem cyberprzestępców

t mobile

Dobre wyniki T-Mobile za II kwartał