Rozsuwana kanapka jako telefon? Oto Doogee Mix 4

- Reklama -

Nowy telefon ze starą koncepcją. Przed wami Doogee Mix 4 od chińskiego producenta z wysuwanym obiektywem aparatu przywodzącym na myśl telefony takie jak Nokia N95. Urządzenie zostało zaprezentowane w marcu na targach MWC 2018. Mieliśmy wtedy okazję zobaczyć szkice koncepcyjne, filmy oraz prototyp.

Przedni panel urządzenia jest przeznaczony w całości na ekran wraz z czytnikiem linii papilarnych umieszczonym pod nim. W wysuwanym module znajdziemy przednią kamerę oraz głośnik umieszczony bezpośrednio pod wyświetlaczem telefonu. Specyfikacja powinna pokryć się z nadchodzącymi flagowcami, ale o tym dowiemy się w grudniu bieżącego roku, kiedy to nastąpi premiera Doogee Mix 4. Prototyp urządzenia posiada ekran o rozmiarze 5,99 cala, złożony jest z dwóch modułów o łącznej szerokości 11 mm. Ekran zajmuje 97% powierzchni frontu telefonu. Warto zastanowić się jak zostanie rozwiązane umieszczenie czujników telefonu (światła, zbliżeniowy itd.), kiedy panel przedni jest już w tak dużej części zajęty.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -