Dołącz już teraz do uczestników Plebiscytu 

BITy 2022

Rusza cykl spotkań dla biznesu Dynamics Business Forum

Udostępnij

W marcu ruszyła rejestracja na bezpłatny cykl spotkań biznesowych – Dynamics Business Forum on tour. W tym roku odbędzie się w 11 polskich miastach, a do udziału zaproszeni są przedstawiciele firm z różnych branż.

Jedyne takie wydarzenie w 2019 roku

Dynamics Business Forum to pierwsza tego typu inicjatywa ekspertów z obszaru systemów ERP, którzy w ciągu kwietnia i maja 2019 roku odwiedzą 11 miast, spotykając się z przedstawicielami lokalnych firm.

Wskażą, jak innowacje i nowoczesna technologia łączą się z biznesem, wpływając na rozwój strategii organizacji i zmianę modeli biznesowych. Zaprezentują konkretne narzędzia, które warto wdrożyć, by podnieść efektywność działań firmy. Omówią trendy, nowości technologiczne, nowe funkcjonalności, które pozwolą dostosować się przedsiębiorcom do wymagającego rynku czasów cyfrowej transformacji.

To doskonałe miejsce dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu systemów wspomagających zarządzanie. Podczas spotkań, prelegenci omówią metodykę wdrożeń, koszty, modele licencjonowania i porównają najpopularniejsze platformy. Przedstawią także rozwiązania Microsoft budujące spójny ekosystem w przedsiębiorstwach.

Wkraczamy w rzeczywistość cyfrowej transformacji

Punktem wyjścia dla cyklu spotkań są zmiany, wywołane przez cyfrową transformację. Uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat nowych możliwości, jakie niesie ze sobą technologia. Poznają kierunki rozwoju systemów ERP oraz najważniejsze innowacje.

Żyjemy w czasach cyfrowych przemian, które zarówno nam, jak i klientom oferują szereg możliwości. Dostęp do nowości technologicznych, innowacji, Internetu Rzeczy, czy sztucznej inteligencji, stają się codziennością – koniecznością w celu zachowania przewagi konkurencyjnej i rozwoju w technologicznej rzeczywistości – mówi Piotr Śledź, Prezes Zarządu IT.integro – Wszystkie zmiany, trendy, nowe oczekiwania klientów i partnerów, wymuszają na zintegrowanych systemach jeszcze lepsze dopasowanie do oczekiwań użytkowników, wyższą ergonomię, dostępność, mobilność, głębszą integrację, a przede wszystkim możliwości analiz predykcyjnych. Szansę na sukces we współczesnej rzeczywistości biznesowej, mają organizacje świadome tego, jak istotna jest reakcja na panujące trendy i pojawiające się potrzeby klientów. Ważna jest umiejętność ich przewidzenia i właściwe działania – podsumowuje.

Technologie Microsoft dla biznesu

Podczas Dynamics Business Forum, uczestnicy zapoznają się z odpowiedzią Microsoft na nową rzeczywistość biznesową. Dowiedzą się, czym są czym są koncepcje One Microsoft i Intelligence Edge oraz jak przekładają się na potrzeby organizacji. Jakie realne korzyści przynosi elastyczny ekosystem oparty o nowoczesną technologię oraz integrację systemu ERP i rozwiązań biznesowych, takich jak Office 365, PowerBI, Dynamics 365, Microsoft Flow, Microsoft Azure i Machine Learning.

Poznają również najnowszą wersję systemu ERP – Microsoft Dynamics 365 Business Central, który jest następcą Microsoft Dynamics NAV, oprogramowania wykorzystywanego przez 170 000 firm na całym świecie. Na żywo zobaczą nowości funkcjonalne, jakie pojawiły się w 2019 roku, w tym nowy interfejs systemu ERP, różne możliwości dostępu, najciekawsze możliwości, a także dowiedzą się, na czym polega pogłębiona integracja z innymi rozwiązaniami Microsoft.

11 miast w dwa miesiące

W kwietniu i maju odwiedzimy 11 polskich miast – Szczecin, Poznań, Wrocław, Warszawę, Lublin, Katowice, Kraków, Rzeszów, Łódź, Gdańsk i Toruń, by spotkać się z przedstawicielami lokalnych przedsiębiorstw – mówi Daria Widerowska, Marketing & PR Manager, IT.integro – Liczymy, że spotkania staną się doskonałą okazją do wymiany poglądów, wiedzy, know-how i zainspirują uczestników, wskazując nowe kierunki rozwoju – podsumowuje.

Rejestracja

Aby wziąć udział w bezpłatnym wydarzeniu, należy zarejestrować się przez formularz dostępny na stronie www.dynamicsbusinessforum.pl. Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji: www.dynamicsbusinessforum.pl

Zobacz

KNF nałożyła na Leszka Czarneckiego 20 mln zł kary

Komisja Nadzoru Finansowego nałożyła 20 mln zł kary na Leszka Czarneckiego za niedochowanie przez niego zobowiązania inwestorskiego - poinformowała KNF w czwartkowym komunikacie. Podobna była przyczyna nałożenia przez KNF kary na LC Corp B.V. - w wysokości 2,4 mln zł.

Medyczny Nobel dla badacza ewolucji człowieka

Tegoroczną Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny otrzymał naukowiec, który zsekwencjonował genom neandertalczyka i poznał tajemnice ewolucji naszego gatunku - Svante Pääbo. "Za odkrycia dotyczące genomów wymarłych homininów i ewolucji człowieka” - uzasadnił Komitet Noblowski.

Rosja uprowadziła dyrektora generalnego Zaporoskiej Elektrowni Atomowej

Rosyjskie wojska zatrzymały i wywiozły w nieznanym kierunku dyrektora generalnego Zaporoskiej Elektrowni Atomowej Ihora Muraszowa – powiadomił w sobotę w godzinach porannych szef koncernu Enerhoatom Petro Kotin.

Choroba Alzheimera może mieć podłoże autoimmunologiczne

Choroba Alzheimera może nie być chorobą mózgu, ale raczej przewlekłą chorobą autoimmunologiczną, która atakuje mózg – wynika z nowego modelu dot. powstawania choroby Alzheimera, o którym informuje pismo „Alzheimer’s & Dementia”.

PZU kupi 14.161.080 akcji PKN Orlen od Skarbu Państwa

PZU kupi 14.161.080 akcji PKN Orlen od Skarbu Państwa - poinformował ubezpieczyciel w czwartkowym komunikacie.

Bogdanka może nie dostarczyć zakładom do końca 2023 r. kilkuset tysięcy ton węgla

Należące do Grupy Azoty Zakłady Azotowe Puławy poinformowały w piątek, że kopalnia Bogdanka może nie dostarczyć spółce do końca przyszłego roku nawet 160 tys. ton węgla energetycznego. Bogdanka musiała ograniczyć wydobycie ze względu na zaciśnięcie ściany.
- Reklama -

REKLAMA