Sharp rozwija kanał integratorski

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit

Od 2 stycznia 2019 r. do zespołu Sharp CEE dołącza Marcin Kędzierski, obejmując stanowisko System Integrators & Business Manager. Będzie odpowiedzialny za budowę kanału Integratorów IT Sharp.

Zatrudnienie Marcina to efekt nowej strategii Sharp, zmierzającej do rozwoju kanałów sprzedaży pośredniej – wzmocnienia sieci partnerów handlowych i dystrybutorów, a także współpracy z integratorami.

Marcin posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT. W latach 2013-2018  zdobywał doświadczenie zawodowe w Ricoh Polska, gdzie zajmował się m.in. wsparciem przed- i posprzedażowym klientów końcowych oraz partnerów, koordynowaniem i realizacją projektów, prezentacjami dla klientów końcowych rozwiązań z obszaru druku, systemów rozliczania kosztów, systemów dokumentowych (DMS), systemów skanowania w oparciu o wiele produktów, wyposażenia sal konferencyjnych, a w szczególności systemów rezerwacji sal oraz monitorów interaktywnych.

Wcześniej był związany z firmą TA-Poland jako IT System and Software Manager oraz specjalista ds. kluczowych klientów w obszarze MFD. W latach 2007-2011 był inżynierem systemowym i konsultantem w Ricoh Polska. Jest absolwentem studiów inżynierskich i magisterskich na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej ze specjalizacją Telekomunikacja w Transporcie.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *