Tomasz Radomski nowym CEO i szefem sprzedaży Atos Polska

Izabela Myszkowska
Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit 1 min
1 min

Tomasz Radomski zastąpił na stanowisku Piotra Wierzbickiego, który po ponad czterech latach kierowania spółką odszedł z Atos Polska. Tomasz Radomski ma ponad 25 lat doświadczenia w takich obszarach jak sprzedaż, IT, OT, wdrażanie nowych technologii informatycznych, cyberbezpieczeństwo, AI, ML, produkcja, logistyka, inwestycje, zarządzanie majątkiem. W Atos Polska od ponad roku był odpowiedzialny za sprzedaż do sektora produkcji, a następnie za całą sprzedaż firmy. Obecnie oprócz funkcji CEO pełni również rolę szefa sprzedaży Atos Polska.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak Honeywell, IBM, PKN ORLEN i SGS, gdzie zajmował się zarządzaniem, sprzedażą i projektami związanymi z analizą i usprawnianiem procesów. Ponadto był odpowiedzialny za sprzedaż i wdrażanie oraz sprzedaż systemów klasy ERP, BI, EAM, jak również sprzedaż systemów klasy DCS i SCADA oraz rozwiązań dla cyberbezpieczeństwa i analizy danych.

Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Technologia Chemiczna oraz uczestnik studiów doktoranckich na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej na kierunku Zarządzanie Produkcją i Transfer Technologii oraz London Business School – program dla menadżerów BUSINESS and INDUSTRY INSIGHT. Aktualny Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

SOURCES: Atos Polska
Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz