Dołącz już teraz do uczestników Plebiscytu 

BITy 2022

Vertiv podpisuje kolejną umowę dystrybucyjną z ASBIS

Udostępnij

Vertiv (NYSE: VRT), globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań gwarantujących ciągłość działania przedsiębiorstw, zawarł nową umowę dystrybucyjną z ASBIS (WSE: ASB). Jest to wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Vertiv współpracuje już z ASBIS w Rumunii, Bułgarii oraz na Cyprze, a podpisana właśnie umowa rozszerzy współpracę o rynki Liwy, Łotwy i Estonii.

Portfolio ASBIS wzbogaci się o rozwiązania Vertiv z zakresu zasilania gwarantowanego, klimatyzacji precyzyjnej, dystrybucji zasilania, szaf rack oraz zarządzania zasobami IT, uznanych na całym świecie marek takich jak Liebert® (systemy UPS, systemy chłodzenia), Geist™ (listwy PDU) i Avocent® (zdalny dostęp i monitoring infrastruktury).

W wyniku tej współpracy zwiększy się lokalna dostępność technologii Vertiv wspierających aplikacje przetwarzania brzegowego, wdrożeń IoT, czy 5G, a także wsparcie dla resellerów i integratorów z krajów bałtyckich. Vertiv zapewni także usługi serwisowe.

– Rozszerzenie naszego partnerstwa dystrybucyjnego z firmą Vertiv o dodatkowe kraje jest dowodem silnej współpracypowiedział Costas Tziamalis, członek zarządu ASBIS Enterprises PLC.Rozbudowa portfolio produktów przeznaczonych dla biznesu jest dla nas bardzo ważne, dlatego chcemy jeszcze bardziej podnosić nasze kompetencje w obszarze infrastruktury dla centrów danych. Vertiv posiada kompleksowe portfolio rozwiązań i usług, które pomagają spełniać coraz bardziej złożone wymagania klientów – dodał.

– Chcemy być tak blisko naszych partnerów, jak to możliwe, dlatego zwiększenie obecności w krajach bałtyckich było dla nas kluczowepowiedział Ante Maršić, Channel Sales Leader z Vertiv na region Europy Środkowo-Wschodniej.Niezawodne rozwiązania, wsparcie sprzedażowe, szkolenia oraz program partnerski z atrakcyjnymi zachętami finansowymi – jestem przekonany, że resellerzy z Litwy, Łotwy i Estonii jeszcze szerzej będą mogli z nich skorzystać dzięki rozbudowanej współpracy z ASBISpodsumował.

Umowa weszła w życie w grudniu br. i resellerzy mogą już składać w ASBIS zamówienia na rozwiązania Vertiv.

Źródło:Vertiv

Zobacz

Wall Street: Apple pociągnął rynki w dół

Czwartkowa sesja na Wall Street zakończyła się mocnymi spadkami głównych indeksów, które zanotowały nowe minima w 2022 roku. Liderem zniżek był Apple, którego akcje straciły na wartości prawie 6 proc. Na nowo odżyły obawy, że Fed będzie podnosił stopy proc. nie zważając na ryzyko recesji.

Minister Moskwa: przygotowujemy ustawę dot. tego, by ceny energii zbliżyć do ceny wytwarzania

Przygotowujemy ustawę dotyczącą tego, żeby ceny energii zbliżyć do ceny wytwarzania; taka ustawa się za chwilę pojawi - powiedziała we wtorek minister klimatu i środowiska Anna Moskwa. Na pewno spółki podzielą się swoimi zyskami - zapewniła.

Nic nie zostało jeszcze przesądzone w sprawie podatku od nadmiarowych zysków firm

Nic nie zostało jeszcze przesądzone w sprawie podatku od nadmiarowych zysków firm - zapewnił minister rozwoju i technologii Waldemar Buda. Dodał, że rząd czeka na rozstrzygnięcie tej kwestii na poziomie Unii Europejskiej. Nie możemy proponować dwóch różnych rozwiązań - wyjaśnił minister.

Gdy rosną wynagrodzenia, rosną też kary skarbowe. Najwyższa to 33,5 mln zł

Wzrost minimalnego wynagrodzenia, wyznaczany przez rząd, oznacza także coraz...

Co dalej z cenami aut? Czy warto poczekać na obniżki?

W nadchodzących 12 miesiącach sumaryczny koszt zakupu samochodu wzrośnie...

Jak sprzedawać i walczyć o klienta w branży IT w czasach kryzysu?

Proces sprzedaży B2B w branży IT od lat ewoluuje,...
- Reklama -

REKLAMA