Vertiv podpisuje kolejną umowę dystrybucyjną z ASBIS

Izabela Myszkowska
Izabela Myszkowska  - Redaktor Brandsit 2 min czytania

Vertiv (NYSE: VRT), globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań gwarantujących ciągłość działania przedsiębiorstw, zawarł nową umowę dystrybucyjną z ASBIS (WSE: ASB). Jest to wiodący dystrybutor z wartością dodaną, deweloper i dostawca produktów, rozwiązań i usług IT oraz IoT na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Vertiv współpracuje już z ASBIS w Rumunii, Bułgarii oraz na Cyprze, a podpisana właśnie umowa rozszerzy współpracę o rynki Liwy, Łotwy i Estonii.

Portfolio ASBIS wzbogaci się o rozwiązania Vertiv z zakresu zasilania gwarantowanego, klimatyzacji precyzyjnej, dystrybucji zasilania, szaf rack oraz zarządzania zasobami IT, uznanych na całym świecie marek takich jak Liebert® (systemy UPS, systemy chłodzenia), Geist™ (listwy PDU) i Avocent® (zdalny dostęp i monitoring infrastruktury).

W wyniku tej współpracy zwiększy się lokalna dostępność technologii Vertiv wspierających aplikacje przetwarzania brzegowego, wdrożeń IoT, czy 5G, a także wsparcie dla resellerów i integratorów z krajów bałtyckich. Vertiv zapewni także usługi serwisowe.

– Rozszerzenie naszego partnerstwa dystrybucyjnego z firmą Vertiv o dodatkowe kraje jest dowodem silnej współpracypowiedział Costas Tziamalis, członek zarządu ASBIS Enterprises PLC.Rozbudowa portfolio produktów przeznaczonych dla biznesu jest dla nas bardzo ważne, dlatego chcemy jeszcze bardziej podnosić nasze kompetencje w obszarze infrastruktury dla centrów danych. Vertiv posiada kompleksowe portfolio rozwiązań i usług, które pomagają spełniać coraz bardziej złożone wymagania klientów – dodał.

– Chcemy być tak blisko naszych partnerów, jak to możliwe, dlatego zwiększenie obecności w krajach bałtyckich było dla nas kluczowepowiedział Ante Maršić, Channel Sales Leader z Vertiv na region Europy Środkowo-Wschodniej.Niezawodne rozwiązania, wsparcie sprzedażowe, szkolenia oraz program partnerski z atrakcyjnymi zachętami finansowymi – jestem przekonany, że resellerzy z Litwy, Łotwy i Estonii jeszcze szerzej będą mogli z nich skorzystać dzięki rozbudowanej współpracy z ASBISpodsumował.

Umowa weszła w życie w grudniu br. i resellerzy mogą już składać w ASBIS zamówienia na rozwiązania Vertiv.

- Reklama -

Nowe oszustwo na Pocztę Polską. Tym razem oszuści wykorzystują kody QR

Poczta Polska ostrzega przed oszustami. Coraz popularniejszą metodą wyłudzenia pieniędzy jest rozsyłanie kodów QR, rzekomo wysyłanych przez operatora pocztowego. Kod

3 min czytania

Polacy lubią rozmawiać o rywalizacji człowieka ze sztuczną inteligencją

Polacy w kontekście sztucznej inteligencji najchętniej rozmawiają o jej rywalizacji z człowiekiem - w minionym roku największe zasięgi osiągały teksty

6 min czytania

Polska scena fintechowa: Odkrywając potencjał współpracy międzynarodowej

Fundacja FinTech Poland opublikowała raport „How to do fintech in Poland”, który jest przewodnikiem dla inwestorów zagranicznych zainteresowanych fintechem w

4 min czytania