VR Podcast – Jak VR zmienia rzeczywistość biznesową

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka - Redaktor naczelny Brandsit

Witaj w świecie pierwszego podcastu w VR poświęconemu technologii! Ten wyjątkowy podcast składa się z 12 odcinków, które będą udostępniane co miesiąc. Każdy odcinek poświęcony będzie różnym aspektom technologii VR – od najnowszych osiągnięć po wyzwania, przed jakimi stają twórcy i użytkownicy.

W pierwszym odcinku gościem jest Sylwia Machnik-Kochan, VP HTC na Europę Wschodnią. Sylwia jest ekspertem w dziedzinie technologii VR i podzieli się z nami tym jak VR zmienia różne branże i modele biznesowe. W trakcie rozmowy Sylwia opowiada nam o tym, jak HTC pracuje nad nowymi projektami w zakresie VR i jakie wyzwania stają przed firmą wraz z rozwojem tej technologii.

W kolejnych odcinkach podcastu zobaczycie innych ekspertów z branży VR, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Będziemy dyskutować o różnych aspektach technologii VR, w tym o sposobach wykorzystania VR w edukacji, rozrywce, marketingu i innych branżach. Będziemy również omawiać najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie VR oraz przedstawiać najnowsze projekty i produkty.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *