Dołącz już teraz do uczestników Plebiscytu 

BITy 2022

Zbliża się finał akcji „Nowy dom dla drukarki”

Udostępnij

Wysokiej klasy sprzęt biurowy marki Canon czeka na organizacje pozarządowe zajmujące się tematyką aktywizacji zawodowej. Nowoczesne drukarki, skanery oraz urządzenia wielofunkcyjne można uzyskać bezpłatnie dzięki akcji „Nowy dom dla drukarki”. Należy się jednak pospieszyć z aplikacją – zgłoszenia przyjmowane są tylko do końca sierpnia!

To już druga odsłona akcji, której celem jest przeciwdziałanie marnotrawstwu oraz promocja dobrych wzorców gospodarki obiegu zamkniętego. Canon przygotował różnorodne urządzenia biurowe (jedno- i wielofunkcyjne), które są wciąż w dobrym stanie i jeszcze przez wiele lat mogą służyć w dobrym celu.

Tegoroczna odsłona akcji adresowana jest do organizacji zajmujących się tematyką aktywizacji zawodowej. Aby wziąć udział w programie, należy prowadzić działalność od co najmniej trzech lat i móc pochwalić się kilkoma zrealizowanymi projektami.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do końca sierpnia. Sama procedura zgłoszeniowa jest prosta: wystarczy wypełnić prosty formularz, krótko opisać organizację oraz jej potrzeby z dziedziny urządzeń biurowych.

Szczegóły akcji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie https://www.canon.pl/csr/nowy-dom-dla-drukarki/

Źródło:Canon

Zobacz

Plastik zakwasza oceany

Zalegający w morzach plastik rozkłada się i uwalnia substancje, które razem z atmosferycznym dwutlenkiem węgla, zakwaszają wodę. To z kolei oznacza zagrożenie dla licznych organizmów.

Papież wypowiedział się na temat wykorzystania energii atomowej do celów wojennych

"Wykorzystanie energii atomowej do celów wojennych jest dziś bardziej niż kiedykolwiek zbrodnią, nie tylko przeciwko człowiekowi i jego godności, ale także przeciwko wszelkiej szansie na przyszłość w naszym wspólnym domu" - te słowa papieża Franciszka opublikowano w poniedziałek na jego profilu na Twitterze.

Baltic Pipe – system przesyłowy za ponad 1,6 mld euro

Liczący ok. 900 km system przesyłowy Baltic Pipe kosztował co najmniej 1,6 mld euro, które wyłożyli inwestorzy - polski operator przesyłowy gazu Gaz-System i jego duński odpowiednik Energinet. Projekt dostał m.in. ponad 250 mln euro dofinansowania z UE.

Notowania metali bazowych, węgla i paliw (tabela)

Notowania metali bazowych na London Metal Exchange, uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.

Ceny ropy w USA po dwudniowym rajdzie ruszyły w dół

Ceny ropy na giełdzie paliw w Nowym spadają po dwudniowym rajdzie, gdy surowiec zaliczył wzrost notowań o 7 proc. Inwestorzy oceniają perspektywy ograniczenia podaży ropy w czasie utrzymujących się obaw o spowolnienie gospodarcze - podają maklerzy.

Hołownia apeluje o wprowadzenie regulowanych taryf na prąd dla MŚP

O wprowadzenie regulowanych taryf na prąd dla małych i średnich przedsiębiorców, organizacji pożytku publicznego i samorządów apelował w poniedziałek do rządu i Urzędu Regulacji Energetyki lider Polski 2050 Szymon Hołownia.
- Reklama -

REKLAMA