Buduj swój biznes z Bitdefender

- Reklama -

Globalna sieć 500 milionów maszyn czyni z Bitdefendera największego dostawcę bezpieczeństwa na świecie.

Antywirus Bitdefender wykrywa, analizuje i podejmuje odpowiednie działania w celu zneutralizowania najnowszych zagrożeń w dowolnym miejscu na świecie, w zaledwie 3 sekundy. Dzięki szeroko nagradzanym innowacjom, marka uzyskała zaufanie rodzin i firm ze 150 krajów.

Bitdefender każdego roku także w Polsce zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia w największych niezależnych testach pod kątem ochrony, wydajności, użyteczności i bezpieczeństwa( m.in. AV test, PC Word).

Wykazana wiodąca ochrona i wydajność firmy pomaga zminimalizować ryzyko naruszenia bezpieczeństwa komputera użytkownika.

Od 2012 roku Oficjalnym Przedstawicielem w Polsce marki Bitdefender jest firma Marken Systemy Antywirusowe.

Eksperci od bezpieczeństwa

Oferta szkoleniowa marki skierowana jest do pracowników – szczególnie handlowców, która umożliwi im sprawną obsługę klientów. Innym typem szkoleń są prezentacje – mogą być przeznaczone dla zainteresowanego klienta końcowego, jako wsparcie przedsprzedażowe lub dla klienta, który wcześniej nie spotkał się z oferowanymi rozwiązaniami antywirusowymi.

28. 11. 2019  to czwartek dla uczestników szkolenia to już „black friday”

Bezpłatne Webinarium (ok. 60 min) będzie prowadzone online – do wzięcia udziału wymagane jest wyłącznie połączenie z Internetem.

Zapisz się na szkolenie, które jest skierowane nie tylko do administratorów i techników, którzy mieliby zarządzać ochroną. Webinarium jest zaadresowane także do potencjalnych partnerów marki Bitdefender, czyli osób i firm, które jeszcze nie współpracują z firmą, ale chcą to zmienić – zacząć sprzedawać, promować oprogramowanie Bitdefender i ..dobrze na tym zarabiać!

Zapisz się

A teraz usiądź wygodnie, zaparz sobie ulubiony napój, włącz komputer i daj się porwać w podróż po tajemnicach bezpieczeństwa!

Moduł sprzedażowy

Program:

1.    Omówienie produktów Home&Soho oraz sposób ich licencjonowania.

2.    Omówienie produktów Business oraz sposób ich licencjonowania.

3.    Dopasowywanie produktów do potrzeb klienta.

4.    System sprzedaży licencji biznes w rozliczeniu miesięcznym.

5.   Omówienie i zasady zakładania projektów.

Moduł techniczny

Program:

1. Omówienie informacji ogólnych o platformie.

2. Zakładka sieć – poznaj miejsce w którym będziesz zarządzał urządzeniami.

3. HyperDetect i Analizator Sandbox – Najwyższa warstwa ochrony.

4. EDR – Czy chcesz wiedzieć jak doszło do infekcji?

5. Najistotniejsze elementy polityki bezpieczeństwa.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -