Infor i Merino rozszerzają swoje usługi w Europie – Polska na czele zmian

Infor i Merino rozszerzają swoje usługi w Europie – Polska na czele zmian

Infor poinformował o znaczącym poszerzeniu swojego zakresu kompetencji oraz usług chmurowych, dodatkowo zwiększając wsparcie dla obecnych i potencjalnych klientów operujących w Europie Środkowej. Merino Consulting Services BV, międzynarodowy partner Infora, uruchomił swój oddział w Polsce. Jego zadaniem będzie obsługa firm prowadzących działalność w tej części Europy.

Polski oddział Merino dołącza do grona takich firm, jak S&T, iPCC, BPX czy Cogit, będących partnerami Infor w naszym kraju. To integrator wyspecjalizowany we wdrożeniach chmurowych systemów CloudSuite™ opartych o oprogramowanie Infor LN. Klienci spółki to globalne firmy i korporacje związane z szeroko rozumianym przemysłem, jak SEG Automotive, Inalfa, Meyn, Wittur, Nedschroef, Kingspan Water & Energy czy VDL ETG. Aktualnie firma rozbudowuje lokalny zespół konsultantów i ekspertów, którzy realizują projekty w Polsce i w całej Europie.  

“Współczesne firmy potrzebują nowych narzędzi, które pomogą uprościć i zoptymalizować procesy biznesowe, zwiększą wgląd w dane i ułatwią ich analizę, a dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom sztucznej inteligencji wesprą bardziej efektywne prowadzenie działalności.”

wyjaśnia Mariusz Siwek, channel director w Infor Polska

Nowe wyzwania sprawiają, że zmienia się zarówno rola dostawców systemów i ich partnerów, jak i oczekiwania klientów związane z realizowanym zakresem obsługi. Dla firm partnerskich oznacza to więcej pracy konsultingowej, a dla klientów więcej wartości biznesowej i bezpośredniego wsparcia w optymalizacji procesów. Infor intensywnie wzmacnia tego typu kompetencje w regionie.

Infor CloudSuite™, w którego wdrożeniach specjalizuje się Merino, to rodzina oprogramowania biznesowego w chmurze multi-tenant, które pomaga zwiększać efektywność firm produkcyjnych i dystrybucyjnych oraz wspiera prowadzenie biznesu w globalnej i lokalnej skali. Połączenie systemu ERP, będącego fundamentem oprogramowania, z szeregiem wartościowych aplikacji i rozszerzeń sprawia, że każdy pakiet CloudSuite™ zapewnia użytkownikom sprawdzone rozwiązania stworzone w oparciu o najlepsze praktyki branżowe, w tym zaawansowaną analitykę biznesową i inne funkcjonalności, które mogą być wspierane przez sztuczną inteligencję. Wykorzystanie chmury multi-tenant pozwala firmom korzystać zawsze z najnowszej wersji oprogramowania, które ułatwia optymalizację krytycznych procesów biznesowych. 

Popularne

Trend 24h

więcej publikacji

od naszych partnerów