Ad image

Przemysław Kucharzewski w NEWIND S.A.

Klaudia Ciesielska - Redaktor prowadzący Brandsit

Od lutego 2018 roku Przemysław Kucharzewski objął stanowisko Dyrektora Sektora Biznesowego odpowiedzialnego za ofertę do tej części rynku, zarządzanie sprzedażą, współpracę z producentami technologii informatycznych oraz działania marketingowe w tym sektorze, ukierunkowane w szczególności na szeroko rozumiane bezpieczeństwo IT i usługi w chmurze.

Absolwent Wydziału Informatyki i Zarządzania specjalizacji Inżynieria Oprogramowania na Politechnice Wrocławskiej oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Marketingu i Zarządzania. Swoją karierę zawodową rozpoczął w JTT Computer S.A. w 1995 roku. Jako Product Manager odpowiedzialny był za rozwiązania serwerowe ADAX, z czasem przejmując funkcję Dyrektora Działu ADAX. W latach 2004-2005 pełnił funkcję Członka Zarządu CCS S.A. odpowiedzialnego za Pion Realizacji. Pracował również w Incom S.A. reaktywując markę ADAX na rynku polskim w 2007 roku, zaś w latach 2008-2014 związany zawodowo z AB S.A., gdzie z sukcesem zbudował Dział Enterprise Business Group oraz objął funkcję Członka Zarządu Optimus Sp. z o.o., spółki zależnej AB S.A. Od początku 2014 roku tworzył i rozwijał Eptimo S.A. – dystrybutora z wartością dodaną, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego, odpowiedzialnego za marketing, sprzedaż i współpracę z vendorami. W latach 2016-2017 roku związany z grupą Indata SA, zaś ostatnio pełnił rolę Channel Sales Directora w Xopero Software S.A. Obecnie Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Columb Technologies S.A., spółki działającej w zakresie systemów Business Intelligence & CRM.

Przemysław KucharzewskiUważam, że sektor biznesowy ma aktualnie największy potencjał inwestycyjny w zakresie IT w szczególności w zakresie bezpieczeństwa, zaś NEWIND S.A. dysponuje doskonałym zapleczem pozwalającym na skuteczne działanie w tym obszarze – powiedział Przemysław Kucharzewski

Spółka NEWIND S.A.  powstała w 2010 roku i oferuje kompleksowe, najwyższej klasy usługi informatyczne.  Dziś współpracuje z największymi światowymi dostawcami technologii IT, działając przede wszystkim w obszarach wytwarzania oprogramowania, integracji i bezpieczeństwa systemów IT, audytu informatycznego, usług doradczych oraz konsultingu SAP Basis. Realizuje projekty zarówno w sektorze prywatnym, jak i na rynku publicznym, zaś certyfikowani pracownicy spełniają najwyższe wymagania techniczne i formalne.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *