Dołącz już teraz do uczestników Plebiscytu 

BITy 2022

Stylowa ochrona dla telefonu

Udostępnij

Smartfony to urządzenia, które obecnie posiada praktycznie każdy. Nowoczesny telefon towarzyszy nam każdego dnia, otwierając przed użytkownikiem całe może możliwości do lepszego wyrażenia siebie i czerpania pełniejszymi garściami z życia. Nowoczesne telefony mają coraz większe możliwości, jednak w parze z nimi idzie ich zwiększająca się delikatność. Współczesny telefon rzadko jest w stanie znieść upadek nawet z niewielkiej wysokości i pozostać w pełni funkcjonalnym. Ekrany dotykowe oraz komponenty, które znajdują się wewnątrz telefonu są cały czas narażone na uszkodzenia. Jeden nieopatrzny ruch wystarczy, by sprzęt często wartości kilku tysięcy złotych trafił w ręce serwisanta lub został w skrajnych przypadkach całkowicie wyeliminowany z obiegu.

Niezbędność etui

Etui do telefonu to zarówno sposób na pełniejsze wyrażenie siebie jak i odpowiednie zabezpieczenie telefonu przed upadkiem oraz działaniem różnorodnych szkodliwych czynników. Ponadto etui to świetny sposób, by funkcjonalnie i estetycznie wybić się na tle innych użytkowników. Oryginalny wzór pozwala lepiej zaznaczyć swoje preferencje, potrzeby oraz zorientowanie na styl. Dziś etui do telefonów to wyjątkowo szeroka kategoria produktów, w której bez większego problemu można odnaleźć wyjątkowe warianty, które upiększą oraz ochronią telefon. Bycie możliwie jak najbardziej oryginalnym jest celem samym w sobie. W efekcie znalezienie idealnie dopasowanego etui potrafi zająć trochę czasu. Drewniane etui to coś, wobec czego powinni zwrócić się nowocześnie zorientowani użytkownicy. Zastosowanie naturalnych materiałów pozwala wydobyć z telefonu więcej prezencji oraz oryginalnie połączyć stare z nowym. Drewniane etui to wytrzymały oraz estetyczny dodatek, który szybko wpisze się w potrzeby technologiczne telefonu oraz wyszukany gust użytkownika.

Kupno etui w sieci

Etui do telefonu jest na tyle tanie, że przeciętny użytkownik posiada kilka wariantów, które zmienia w zależności od potrzeb, preferencji lub humoru. Drewniane etui może być dodatkiem, którego będzie się używać z większą niż pozostałe częstotliwością. W sklepach sieciowych znacznie łatwiej będzie o drewniane etui niż w placówkach stacjonarnych. Tego rodzaju dodatki stają się coraz popularniejsze, jednak placówki lokalne często cierpią na deficyt tych opcji. Odniesienie się do sieci pozwoli na szybkie przybranie nowej szaty do swojego telefonu, w której będzie on zarówno bezpieczny, jak i bardziej apelujący wizualnie.

Zobacz

Jak Europa zniesie nadchodzącą zimę i kryzys energetyczny?

Ceny gazu w Europie spadają w reakcji na oznaki, że kraje Starego Kontynentu będą w stanie przetrwać tę zimę, w czasie gdy UE obiecuje podjęcie dalszych kroków w celu opanowania obecnego kryzysu energetycznego w regionie. Benchmarkowe kontrakty na gaz w Amsterdamie (ICE Entawex Dutch TTF) spadają o 5,9 proc. do 177,70 euro za MWh - informują maklerzy.

Bogdanka może nie dostarczyć zakładom do końca 2023 r. kilkuset tysięcy ton węgla

Należące do Grupy Azoty Zakłady Azotowe Puławy poinformowały w piątek, że kopalnia Bogdanka może nie dostarczyć spółce do końca przyszłego roku nawet 160 tys. ton węgla energetycznego. Bogdanka musiała ograniczyć wydobycie ze względu na zaciśnięcie ściany.

Nowy samochód elektryczny z tyskiej fabryki Stellantis trafi do sprzedaży w 2023 r.

Koncern Stellantis, który w fabryce w Tychach przygotowuje produkcję nowych modeli samochodów elektrycznych, podał, że pierwszy z nich, pod marką Jeep, trafi do sprzedaży w 2023 r. W ostatnich dniach tyski zakład informował o wyprodukowaniu 12,5-milionowego pojazdu w swej historii.

Branża telko szuka recepty na kryzys energetyczny

Ceny energii rosną z miesiąca na miesiąc. Jak kryzys...

Koksownia Przyjaźń po wypadku wraca do pełnych zdolności produkcyjnych

Niespełna dwa tygodnie po wypadku w przemiałowni węgla, w wyniku którego jeden pracownik zmarł a czterech nadal przebywa w szpitalu, Koksownia Przyjaźń w Dąbrowie Górniczej wraca do pełnych zdolności produkcyjnych - wynika z informacji spółki JSW Koks, do której należy zakład.

Włosi zamknęli pierwsze hotele. Powód – wysokie ceny energii

Sieć pięciu hoteli w Apulii na południu Włoch została zamknięta po otrzymaniu rachunków za prąd w wysokości pół miliona euro. Branża apeluje o natychmiastowe wsparcie i ostrzega, że w przeciwnym razie liczba zamykanych hoteli wzrośnie, a sezon narciarski będzie zagrożony.
- Reklama -

REKLAMA