Szymon Staruchowicz nowym wiceprezesem ViDiS SA

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka  - Redaktor naczelny Brandsit 1 min czytania

Do zarządu ViDiS SA dołączył Szymon Staruchowicz, absolwent Informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2000 r. związany z branżą AV,  dzięki czemu legitymuje się znakomitą znajomością rynku prezentacyjnego. Absolwent licznych szkoleń z zakresu zarządzania i nowych technologii (Uniwerstytet Ekonomiczny, Brian Tracy International, InfoComm).

 Staruchowicz Szymon

„ViDiS SA jest obecnie w najlepszym momencie na inwestycje. Już wkrótce, serce firmy, którym jest dział handlowy będzie wyposażone w nowoczesne narzędzia, które pozwolą jeszcze szybciej reagować na potrzeby rynku, nie tylko krajowego.” – informuje Szymon Staruchowicz.

Nowy wiceprezes wzmocni ViDiS SA ogromną wiedzą techniczną z zakresu zarządzania skomplikowanymi wdrożeniami w dużych firmach i korporacjach, a także doświadczeniem w zakresie projektowania, wdrożenia i obsługi serwisowej dużych podmiotów.

Szymon Staruchowicz przejął nadzór nad działami serwisu, IT, finansów i administracji, dzięki czemu będzie mógł skierować swoją uwagę na kompleksowe przygotowanie firmy VIDIS S.A. do nowych wyzwań na ciągle zmieniającym się rynku AV i IT.

W wolnym czasie nowy wiceprezes trenuje Crossfit, a także bierze udział w biegach przeszkodowych typu Runmageddon. Sport uprawa także z dwiema córkami i w wolnym czasie nie stroni od dobrej literatury (z dziedziny rozwoju osobistego i fantastyki)

Skomentuj
- Reklama -

Polska scena fintechowa: Odkrywając potencjał współpracy międzynarodowej

Fundacja FinTech Poland opublikowała raport „How to do fintech in Poland”, który jest przewodnikiem dla inwestorów zagranicznych zainteresowanych fintechem w

4 min czytania

Szef MAEA: hydroelektrownie są kluczowe dla bezpieczeństwa Zaporoskiej Elektrowni Atomowej

Dnieprzańska Elektrownia Wodna jest kluczową częścią systemu, który zapewnia bezpieczeństwo Zaporoskiej Elektrowni Atomowej; spotkałem się z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim,

3 min czytania

Nowe wyzwanie technologiczne: implementacja wymagań dyrektywy NIS2

W styczniu br. znowelizowano przyjętą w 2016 roku „Dyrektywę w sprawie środków na rzecz wysokiego wspólnego cyberbezpieczeństwa w UE”. Jak

7 min czytania